Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csajok, nők nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, nők nektek mennyit számít ha? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nektek mennyit számít, ha egy srác, pasi, férfi tud főzni, takarít és rendben tartja a kertet + még az autóját is "imádja"? :D
2012. márc. 15. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azért sunyin belerejtetted,hogy kertes házad,autód van:).
2012. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cathilina ***** válasza:
Jó pont.
2012. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nem ez volt a fő célom, hogy bejelentsem. De amúgy nincs kertes házam se semmilyen:D szüleimmel lakom.
2012. márc. 15. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Én örülnék ha összekerülnék valakivel és megtanítana pár trükkre a főzéstudományából, vagy csak épp tanítana fontos hétköznapi dolgokat (főleg hogy bármit hajlamos vagyok úgy összekeverni amit amúgy nem kéne :D)
2012. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tökéletes!

hozzád megyek ha a páromat megtarthatom szeretőnek :P

ugyanis ő a kocsin kívül nem igen hajlandó ilyen dolgokat csinálni :(

2012. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
te vagy az, Csabi??
2012. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem nem a Csabi vagyok :D


ma 23:09 Tőlem maradhat szeretőnek :P Különben hány éves vagy? Mert szerintem idősebb vagy nálam... :D

2012. márc. 15. 23:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos dolog. :) Én örülnék neki ha a barátom házias lenne.
2012. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ritka az a nő akinek ne tetszene hogy ilyen vagy, szerintem...
2012. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jó pont, de az zavarna, ha mondjuk mindig azzal kérkedne, hogy ő jobban főz nálam (mert én ilyen téren elég amatőr vagyok)

20l

2012. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!