Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú a suliban! Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban! Már első nap kinéztük egymást, jóban lettünk meg minden! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De nekem van egy 3 éves kapcsolatom, minden renben van velünk de nekem nem elég. A fiúval volt egy kisebb össze veszésünk és azóta nem beszéltünk. De a múltkor oda jött hozzám és beszélgettünk. Azt mondta menjünk olyan helyre ahol nem lát minket senki. el is mentünk. Csókolóztunk meg minden, de ő többet akart! Mondtam, hogy nem és megértette! Vissza kísért a termemhez és még ott is csókolóztunk! Nagyon aranyos meg minden de úgy érzem csak arra kellenék neki! mit tegyek, hogy ne csak azt akarja töllem?

2012. márc. 16. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szakíts a pároddal.
2012. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tehát nem az a kérdésed, hogy kilépj-e a 3éves kapcsolatból, hanem az, hogy hogyan szelídítheted meg azt a srácot, akit alig ismersz, de már a legelején meg akart fektetni?


What a WHORE!!!

2012. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy k..va vagy sokáig, de mostanában ezt is lekönyvelem annak, hogy primitív, nem mintha ez megoldás lenne.
2012. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok ku*va!csak nem szeretném a biztos kapcsolatom el dobni egy bizonytalanért!az elején még nem akart megfektetni!
2012. márc. 16. 14:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne játszd meg magad. Hagyd, hogy megfektessen. Mindenki legyen önmaga..
2012. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És akkor becsapod a másik felet, nehogy egyedül d..gölj meg? xD
2012. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én csak segítséget szerettem volna kérni, nem sértő kommenteket!aki csak azt tudja,köszönöm nem kérem!
2012. márc. 16. 14:50
 8/15 A kérdező kommentje:
pfff...ezek aztán váloszok,segítségek!
2012. márc. 16. 14:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiken te segíthetsz csak. Felnőtt ember vagy. Ha nem, akkor ott vannak a barátok, szüleid, vagy még jobb. Kérdezd meg a párod!
2012. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azt teheted, hogy szakítol a pároddal és reménykedsz, hogy ennek a másiknak nem csak a tested kell.

Ahhoz viszont olyan embernek kell lenned, hogy ne csak a tested legyen értékes. Neki pedig olyan embernek, hogy a belső is számítson és akarjon komoly kapcsolatot. Ennyi. Rajtatok múlik. És most nem voltam szemét.

2012. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!