Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Ma voltam nő napi buliba és egy olyan cuki pincért láttam. Egyszerre beleszerettem. Ja és jött uncsitesóm anyja és akkor mondta hogy szomszédja a srác. Úgy hogy tők közel lakik hozzám. Szerintetek jő ötlet lenne vele haverkodni és lehet összejönnenk. Vagy hagyjam és verjem ki fejemből?? Vagy próbálkozzak ? És ha igen akkor hogy kezdjek vele beszélni,? Tudnatok tanácsot adni.


17 l


2012. márc. 11. 01:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
igen
2012. márc. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik, legalábbis én még nem éreztem.
2012. márc. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

milyen szerelem lehetne első látásra?

szerelem az amikor bármit megtennél érte,folyamatosan a közös jövendőbeli gyerekeitekről ábrándozol,ismered kívülről az összes gesztusát szavajárását magát a személyt oda vissza.

te csak szimplán felizgultál egy pingvinruhás krapekra, ennyi

2012. márc. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, addig létezik amig nem leszel egyszer tényleg szerelmes valakibe, utána szerencsére a legtöbben kinövik.
2012. márc. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem sok köze van a szerelemhez, ez csak fellángolás.
2012. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amik ha nem történnek meg az emberrel, akkor nem hisz benne, viszont akikkel megtörténnek azok meg nem tudják azt mondani hogy nem létezik, mert tudják hogy igen, viszont azt az érzést nem tudják "továbbadni" akármelyik más embernek, hogy nézd, ilyen is van!...


Egyébként meg senki ne higgye azt, hogy ha két ember hosszú ideje, akár évek óta járnak egymással, hogy akkor az biztosan milyen hatalmas szerelem is lehet...

2012. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Lányoknál létezik, mert nektek csak a külső számít.
2012. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)))

De azért még többiek kommenteket kérek. :))))

2012. márc. 11. 09:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszés van első látásra, hiszen csak külsejét látod. Am, miért ne próbálkozhatnál. Menj el a helyre, ahol pincér és kezdj beszélgetni vele, ha valahogy lesz ideje.
2012. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

utolsó köszi neked is

:)))

na és neten keresztűl szerinted nem tudnám vele fel venni kapcsolatot ?

2012. márc. 11. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!