Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejthetnék el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetnék el egy számomra még mindig nagyon fontos személyt? 18l

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja próbálkozom vele,de elég meghallanom egy közös számot,vagy visszaemlékezni a közös dolgokra,és újra szomorú leszek,mert nagyon hiányzik. Az idő segíteni fog? vagy mi segíthetne ebben?
2012. márc. 16. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne barátkozz senkivel!
2012. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy másikkal.
2012. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolkozz el rajta reálisan, h mit szeretsz benne, és h megérdemli-e egyáltalán :)
2012. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában szakítás után megváltozik a másik viselkedése és stb,nézd meg és gondolkodj el azon,hogy tudnál e még szeretni benne valamit? Én 4 hónapja próbáltam felejteni az exem,nagyon szerettem de rájöttem,hogy annyira megváltozott,hogy nem tudok benne mit szeretni. :)
2012. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérd meg Lockhart professzort, hogy szabadítson meg az emlékeidtől! vagy csak fogj egy varázspálcát magadra, és mond szépen: EXMEMORIAM! :DD


Egyébként erre nincs csodaszer...társaságba jársz, nem sajnáltatod magad, értelmes elfoglaltságokat keresel. De akkor is eszedbe fog jutni néha. Barátkozz meg az emlékével. Ha le is feküdtetek, akkor különösen így van. Ha meg ő volt az első, akkor pláne.

2012. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!