Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tudom, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom, hogy valaki számomra az igazi?

Figyelt kérdés
Úgy értem,megismertem majdnem 1 éve valakit,és annyira elvette az eszem,mint még eddig senki.Állandóan ő jár a fejemben,amikor beszélek vele olyan boldogságot érzek,mint eddig még senki másnál.Idővel ő is ugyanolyan lesz mint a többi,vagy elképzelhető,hogy megtaláltam a nagy Ő-t?
2012. febr. 1. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudnám erre a választ, nekiállnék lottózni is... :)
2012. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha megöregszel vle és megélitek az 50. házassági évfordulótokat.


amúgy meg sehonnan!


nagyon sokan naivak!!! nagyon sokan!

és írja mondja mindenki a szöveget h 2-3-4-5 éve együtt vagyunk és minden nagyon jó szeretjük egymást barátok is vagyunk mindent megbeszélümnk szex is jó minden.....de még is a többség a 80% szétmegy......és akkor jönnek ide feltenni a kérdéseiket!! :))


jajj mit tegyek elhagyott életem szerelmes pedig 4 évig voltunk együtt, hogyan szerezzem vissza ésatöbbi...és nekem ő votl az igazi....


ERGO soha nem lehet tudni h ki az igazi!

2012. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a nagy Ő:

-amikor vele vagy, nem érdekel semmi, csak ő.

-ha öleled, azt sem veszed észre amikor jön a mentő.

-ha smárolsz vele úgy érzed a mennyországban vagy, és rózsaszín köd van körülötted.

-ha nincs veled, nem gondolsz rá.

2012. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszadó!

Te még nagyon gyerek lehetsz, vagy még soha nem volt tartós kapcsolatod.:P


Kedves Kérdező!

Sajnos én sem tudom pontosan rá a választ, de azt mondják, hogy azt érzi az ember! :))

Én még 16 évesen írtam a füzetembe egy listát, hogy milyennek is képzelem el a nagy Ő-t.

Jó részletesen mindent leírtam, ami eszembe jutott (pl. hűséges, szenvedélyes, imád engem, elfogadják a szüleim, és engem is az ő szülei, családcentrikus, egészséges, jóképű, stb..) és 1 kivétellel az összesre megfelelt a mostani párom.:P ( az 1 kivétel: fogadják el őt a barátaim. ez nem jött össze..)


Az igazi melletted van akkor, ha nem minden verőfényes, a bajban támogat, segít rajtad, megkérdezi, hogy 'Hogy vagy?' és nem illendőségből, hanem mert tényleg érdekli, nem fényezi magát neked, mert úgyis tudod, hogy milyen nagyszerű ember, Nem szégyell, felvállal, tervezgeti a közös jövőt, tudtok beszélgetni, stb.


Én a mostani páromat még általános iskolában ismertem meg. Mikor megláttam rögtön tudtam, hogy köztünk lesz valami. elteltek az évek. 7es voltam, mikor randira hívott, de féltem a szerelemtől és leráztam, pedig eléggé tepert. Aztán ő elment gimibe, néha találkoztunk, de csak köszöntünk egymásnak az utcán...aztán énis elmentem vidékre tanulni és nem igazán ismertük már meg egymást az utcán sem...

2011-ben azonban többször is egymásba akadtunk...de tavasszal még volt barátnője. ..és így továbbáltam.

Aztán nyár augusztus elején találkoztunk, akkor láttam rajta, hogy eléggé megnézett és széles vigyorral köszönött. Örültem neki.

A hónap végén pedig egy baráti társaságban voltunk és hazakisért, aztán megint és megint aztán hazavitt kocsival, stb... és így egyre többet dumáltunk és dumáltunk és dumáltunk :D na de a lényeg, hogy összejöttünk.:) És én tudom, hogy ő az igazi. :))

Eddig s*ggfejekkel volt szerencsém, de tapasztalatszerzésre jók voltak :P :D de most itt van ő, és azthiszem ő érdemes lenne arra, hogy igent- mondjak ha arra kerülne a sor. :)))

jajj de jó volt ezt így leírni :DDDD remélem tudtam segíteni! :) Sok sikert!!! :))))

2012. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!