Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Bővebben alul!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Bővebben alul!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 6 éve özvegy az édesanyám. Az óta volt már barátja, aki kihasználta, volt aki megcsalta, egyszerűen nem tud választani. Most pedig egy nála 15 évvel idősebb férfival kezdett el járni, aki az édesapja lehetne, mivel a nagyanyám 57 éves, a férfi meg 54. Volt már, hogy megpróbálkoztam beleavatkozni, mivel az anyám nem veszi észre, pl. ha kihasználják, stb., mivel tudnám tudjára adni, hogy azért nézzen körül, apja lehetne, mért kezd ilyen időssel? Személyesen még csak 1x láttam a férfit. Hát nem is tudom...nem túl szimpatikus.

Max. 2-3 hete ismerhetik egymást, de már olyan leveleket küldenek, hogy így szeretlek, így életed végeig, és már le is feküdtek egymással párszor, leg. is ezt olvastam.

Nem akarok rosszat az anyámnak, szeretném ha boldog lenne, viszont...remélem értitek mire gondolok.

Értelmes válaszokat kérek.

19/L


2012. márc. 17. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát eddig beleszóltál az előző kapcsolataiba?Esetleg próbálj vele finoman beszélni.

Lehet szerelmes,akkor nem tudsz mit csinálni :/

A lényeg, hogy anyagi kár ne érje szerintem...

2012. márc. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát volt már, hogy megpróbáltam beszélni vele, de sose jártam sikerrel. Igen, úgy tűnik, hogy szerelmes :/

Beszélni pedig nem nagyon lehet vele, mivel nem szokása meghallgatni senkit se.

2012. márc. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!