Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők jobban buknak rám, ha megtudják, hogy már másik 40 nővel is voltam?

Figyelt kérdés
Vagy ha a legjobb barátnőjük beajánl nekik? Volt közte olyan is, aki előtte még köszönni se köszönt nekem, azóta meg le se tudom magamról rázni :D
2012. márc. 17. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanits mester.
2012. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert rib@ncok, azert! Inkabb hasznald ki az adottsagaidat es legy boldog, mar ha nem tul fantaziadus a kerdes...
2012. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, mert tapasztalt vagy.. Nekem az exbarátom (első komoly) is rengeteg skalpot gyűjtött.. Tényleg ügyes volt, nagyon jó volt vele. De viszont gumi nélkül ne is álmodjon az ilyen.
2012. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
mert valszeg tapaszalt vagy, nem minden férfi ügyes az ágyba,,
2012. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én elhajtanálak a pics*ába, hogy érjen egy kis változatosság. Nem kéne nekem olyan pasi aki már másik 40-et felpróbált köszi. Ki tudja mit szedhettél össze a sok ribanctól pfejj.
2012. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 étoile et lune ***** válasza:
Én is elhúznám a számat, ha valakiről megtudnám, hogy már 40 különböző csajnak megvolt. Bejön a ribancoknak az ilyen? Tulajdonképpen ki a ribanc itt? Ez olyan, mint mikor egy pasi megtudja egy nőről, hogy könnyen kapható, egyből odamegy hozzá, hogy ne kelljen kifáradnia a teperéstől. Rajtad mennek át, nem Te mész át rajtuk, jó kis kaland vagy nekik, de többet nem hiszem, hogy akarnának szexen kívül.
2012. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Én elhajtanálak a pics*ába, hogy érjen egy kis változatosság. Nem kéne nekem olyan pasi aki már másik 40-et felpróbált köszi. Ki tudja mit szedhettél össze a sok ribanctól pfejj."


Köszönöm a kérdésed, de teljesen egészséges vagyok. Mindig gumiban csinálom (kivéve ha már komoly párkapcsolatban vagyok). Emellett rendszeres véradó is vagyok, ha valami bajom lenne, arról valószínűleg már tudnék. Megválogatom azért, hogy kivel fekszem le. Nekem is megvan a magam mércéje, és az igényeim is. :)

2012. márc. 18. 00:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is az tűnne logikusnak, hogyha emiatt elhajtanának a nők. Ezzel szemben pont azt látom, hogy amikor még tapasztalatlan voltam, akkor szinte alig kellettem valakinek, miután viszont kaptam egy kis reklámot más csajoktól, rögtön elkezdtek rám bukni. Ezért nem értem, hiszen mint a kommentekből is láthatjuk, ez ellenszenvesnek kéne hogy legyen a nőknek. :)
2012. márc. 18. 00:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Te ribanc! :D XD
2012. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként nekem is az tűnne logikusnak, hogyha emiatt elhajtanának a nők. Ezzel szemben pont azt látom, hogy amikor még tapasztalatlan voltam, akkor szinte alig kellettem valakinek, miután viszont kaptam egy kis reklámot más csajoktól, rögtön elkezdtek rám bukni."


Ebben tokeletesen igazad van es ez pont azert van, mert a nok sosem azt mondjak amit gondolnak! Itt is mindenki teszi a nagy artatlant de a valosagban teljesen mas a helyzet!

2012. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!