Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még 180cm felett lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 180cm felett lányok?

Figyelt kérdés
én egy 15 éves lány vagyok és 181 cm:(( szerintetek még nőni fogok és szerintetek ez hátrány vagy előny?? :((

2012. márc. 17. 22:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jelen! 180 cm vagyok :)
2012. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
pontban 180 centi vagyok, plusz a cipőm :D 16 éves vagyok kb 3 éve ugyanekkora, mint most.. am meg elvileg 24 éves korig nőnek az emberek.. nekem is folyton azt mondják, hogy még nőni fogok, de remélem, hogy már nem. Elképzelhető, hogy 1-2 centivel még magasabb leszel, de nem biztos. :) 16/L
2012. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
én láttam valamelyik nap egy szép 180 centis lánykát
2012. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Ha jól nézel ki egyáltalán nem hátrány sőt sokaknak pont az az ideális ha hasonló méretű a lány mint a fiú és ugye azért a fiúk nagy része megvan 180cm vagy még több. Amúgy még valószínű hogy nőhetsz. Gondolom anyukád is magas és nem hiszem hogy pár centinél magasabbra nőnél mint ő.

17/f

2012. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Az átlagmagasság férfiaknál 176 cm, a nőknél pedig 164 cm. Szóval az, hogy a legtöbb fiú min. 180 centi, az enyhe költői túlzás, barátom.
2012. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hirtelen nem tudtam fogalmazni de mondjuk azt hogy 10 fiúból 3-4 megvan 180+cm átlagban.
2012. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én "csak" a közelében vagyok, 178 cm. Szerintem ez van amiben hátrány, és van amiben előny. Próbáld meg elfogadni, és így szeretni magad. Legyél rá büszke, ne szomorkodj miatta.
2012. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22.04 vagyok. Nekem nagyon bejönnek az olyan lányok akik majdnem olyan magasak mint én én 185cm vagyok. Sokkal szebb általában egy magas jó alakú lány mint egy kis 1,5 méteres kis apróság.
2012. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mi az ,hogy ennyi 180 cm lány van?

Kapásból 3 a kérdezőt is beleértve :D Hát én k*rva ritkán látok ilyen magas csajt. Lehet errefelé nem nőnek akkorára. Bár van két olyan aki 178-179 de ők a két legmagasabb csaj akit ismerek. Az egyikükbe szerelmes is voltam. Csak kiábrándultam mert megtudtam ezt-azt. Pedig nagyon szép volt. Dehát kinőttem már abból ,hogy csak a külső a fontos. Utána meg a csaj zúgott belém de nekem akkor már volt egy barátnőm és hát nem jött össze neki.

Egyébként fura volt ,hogy ilyen magas , de nem mondhatnám ezt rossz értelembe. Főleg hogy én sem vagyok túl magas , olyan 174-175 körül . Szóval kérdező rád még azért nem néznék úgy fel :D

Meghát fura lehet hogy úgy kilógsz a lányok közül. Meg szerintem egy picit talán szégyelled is vagy ilyesmi. De szerintem nem kell, ha párduc tested meg szép arcod van hozzá akkor garantáltan sikered lesz ;)

2012. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm 186 cm magas, de nem mesélt még semmi olyasmit hogy hátrányára lenne az emberi kapcsolatok terén, legfeljebb ruhavásárláskor, mert rövidek a nacik :D
2012. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!