Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? (bővebb info lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! egy 15 éves lány vagyok. Már sokakat megkérdeztem (többek között a szüleimet is, akiknek már ebben a korban volt kapcsolatuk), hogy mi a baj velem. Mindenki azt mondja, hogy szép vagyok. Nem vagyok beképzelt, de sportolok, és rendben tartom magam. Nem vagyok se kövér, se csúnya. Annyira talán nem is... :)

A barátnőimet mindig megnevettetem, szerintük humorom is van. Tényleg nem akarok egoistának tűnni, de kezdek kétségbe esni, hogy a fiúk nem érdeklődnek utánam. Még fejletlennek se mondhatom magam. Őszintén nem értem, hogy a fiúknak mi jön be. Igen, nem vagyok az a társasági, nyomulós, harsány lány, de a hasonló stílusú barátnőimnek is volt/van barátja.

Tudom, hogy ezt így elég nehéz megválaszolni úgy, hogy még csak nem is ismernek engem. De szívesen várok minden tippet, kritikát. Előre is köszönöm!!


2012. márc. 18. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Szia. Én 17 leszek lassan és még nekem se volt pasim, és én se tartom magam csúnyának, csak inkább visszahúzódó vagyok. Az osztályomból is csak 2-3 csajnak van pasija, a többinek vagy csak 1 volt még régebben, vagy még soha. Úgyhogy ne aggódj ráérsz még!

Különben a NORMÁLIS pasik a természetes lányokat szeretik: ne sminkelj erősen, járj normális visszafogott de csajos ruhákba, beszélj szépen-tehát ne káromkodj és ne is parasztosan, néha-néha elmehetsz bulizni, de ne idd le magad...ilyesmi. :)

2012. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha esetleg van Facebookod, MSN-ed küldesz egy képet magadról, és egy kicsit meg ismerhetlek, szivesen segítek ha tudok :) 15/f
2012. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én nem itt akarok ismerkedni :). Azért köszönöm a kedvességeteket is. Igen, ez lehet a baj, hogy Túl visszafogott vagyok. Nem merek senkivel sem beszélgetést kezdeményezni...
2012. márc. 18. 11:43
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a visszahúzódottság... előző voltam 15/f :)
2012. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
na megválaszoltad a kérdést :)
2012. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:DD tényleg. Hű okosak vagyok, tulajdonképpen rávezettetek... :)
2012. márc. 18. 11:52
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak egy baj van. Én még mindig nem vagyok olyan, aki meg merne szólítani egy fiút... :D
2012. márc. 18. 12:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól még... ha rá mosolyogsz, lehet hogy megszólít ő... egy próbát megér, veszteni nem veszíthetsz rajta semmit :)
2012. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,ha egy szimpatikus srác kezdeményez veled beszélgetést,akkor beszélgess vele!
2012. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 18. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!