Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Miert van az, hogy ameddig bunko es flegma vagyok egy lannyal, addig teljesen odavan ertem (mikozben en valojaban szarul erzem magam, mivel en nem vagyok ilyen, szeretek kedves lenni es torodni a masikkal), de mihelyt kedves leszek, es ereztetem vele hogy szeretem, rogton megvaltozik a hozzaallasuk, es mar nem is erdeklem oket? En csinalom rosszul, es vegig kocsognek kene lennem, vagy naluk van valami gond?
2012. márc. 18. 01:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
velem is ez volt :/ csak legyél olyan mint Barney ;)
2012. márc. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 étoile et lune ***** válasza:

Miért van az, hogy az önbizalomhiányos fiúk mindig felteszik a kérdést, hogy a lányoknak miért csak a s*ggfejek jönnek be?

Nem lehet, hogy csak bebeszéled magadnak? Ha nem, valószínűleg nem neked való lányoknál próbálkozol, nem egyértelmű?


Bocs, ha undoknak tűntem.

2012. márc. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy te ítéled meg rosszul a helyzetet. Lehet a fejséget, lazulást érzed rossznak, a nyálas elnyomást, pedig szeretetnek. Nem? Ennyiből mi nem fogjuk kitalálni, hogy mit művelsz.
2012. márc. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Mert a sok hülye kis p*csa ezt élvezi. Így van kódolva az agyuk, szar nevelést kaptak, a médiaszenny hatására lettek ilyenek, vagy nem tudom. Minél nagyobb tapló vagy, annál inkább futnak utánad. Keress értelmesebb lányokat. (Bár nagyon ritka jelenség.)
2012. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 étoile et lune ***** válasza:
,,Te ki a g*ci vagy?" Kösz a privát levelet, mondom, bocs, ha undoknak tűntem, nem akartam a lelkedbe gázolni. Tanács volt, amivel arra céloztam, hogy ha eddig esetleg p*csáknál próbálkoztál, nézegess meg más lányokat is.
2012. márc. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat. Nem irtam senkinek sem privat uzenetet :o
2012. márc. 18. 01:43
 7/15 étoile et lune ***** válasza:
Gondoltam.
2012. márc. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Onbizalomhianyos meg aztan vegkepp nem vagyok :D Jol is nezek ki meg penzem is van, ezen kivul meg csak buta sem vagyok.
2012. márc. 18. 01:46
 9/15 étoile et lune ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a pénz? Azzal csak k*rvákat tudsz lenyűgözni.
2012. márc. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is ugy ertettem hogy azzal probalok csajozni, csak hogy kizarjam az onbizalomhianyos reszt :D
2012. márc. 18. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!