Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elmondod a barátaidnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elmondod a barátaidnak hogy ki tetszik vagy kibe vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

A barátaim megkérdezték hogy szeretek e vkit merthogy nagyon figyeltem egy lányt és mostanában nem is nagyon volt kedvem menni velük sehova se. Azért volt nekik gyanús mert nem szoktam lányokkal beszélgetni.

Semmi konkrétat nem mondtam nekik hogy mi a neve meg ilyenek,de ahogy ismerem őket nem hagyják ennyiben, nagyon kíváncsiak és amúgy ők is sok mindent elmondanak. Ilyeneket nem, nekik már évek óta van kapcsolatuk.


Azért nem szívesen hangoztatnám mert elég reménytelen a dolog. Alig áll velem szóba a lány.


2012. márc. 18. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám el, de semmi rosszat nem látok a dologban.

Csak a barát fogalmába nekem kevés ember esik bele. Tehát nincs kinek mondani ilyet. Meg nem is aktuális nálam a téma.

2012. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Semmi közük a magánéletemhez.
2012. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy elmondanám nekik, mert hát ezért vannak a barátok :D
2012. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaim :(
2012. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi közük hozzá.
2012. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
komolyan ugy gondoljátok hogy a barátaitoknak nincs köze ehhez? miért? :D :O
2012. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Elmondom, mivel a barátaim :D
2012. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem tegyél egy peóbát és ha visszautasítanak vagy kinevetnek akkor nem igazi haverok s hamegtudja a lány akkor se veszíthetsz sokat ha nemet mond a kapvsolatalakításra akkor haverok lettetek.ha elfogadja az álmod teljesül.

sok szerencsét!

2012. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!