Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl sovány vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sovány vagyok?

Figyelt kérdés
158cm és 41kg vagyok.Ez túl sovány?

2012. márc. 18. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én azt mondom jó ez így szerintem pont jó, de bmi szerint sovány vagy.

azonban lehet a csontozatod nehéz és valóban sovány vagy. egy alakos képet esetleg tehetsz ha gondolod

2012. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, túl sovány vagy.Minimum 48 kg lenne az ideális.
2012. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nem tudjuk megmondani. Én 160centihez voltam egyszer 47 kiló(beteg voltam) és úgy néztem ki mint egy anorexiás, kiállt az összes csontom, csak bőr meg csont voltam.

26N

2012. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18:09!

A barátnőm 163 cm és 45 kg, egyáltalán nem tűnik anorexiásnak, kifejezetten formás.

Egyébként Kedved Kérdező!

Szerintem Te sem vagy krónikusan sovány, vannak akiknek ez az alkat áll kifejezetten jól és még többen vannak, akiknek ez jön be.

2012. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!