Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek felfújom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek felfújom? Igazam van vagy nincs?

Figyelt kérdés

A barátommal már pénteken tudtuk hogy ma találkozunk, fél5kor.

Ma ment horgászni, és kezdtem fél4fele készülődni, egésznap takarítottam hogy ne akkor keljen mikor ő itt van, mindig így csinálom.Na és akkor várom, mindig pontos általában, 5órakor küldött egy visszahívót felhívom, és akkor közli velem hogy most indulnak hazafele, csodálkozom, mondom és? elkezdi csak egy halat fogtam és akkor mondtam neki ez nem érdekel hanem az hogy 5órakor jut eszébe közölni velem ezt. Ő erre hát így alakult, semmi bocs vagy valami, én soha nem szoktam a találkozásunkat lemondani.Majd 6óra körül lejött, koszosan büdösen, és ő nem jön be így, fogalmam sincs miért nem fürdött meg. :/ Akkor sem kaptam egy bocs vagy neharagudj szívem mondatot, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne.Egyszer csak megunta és se szó se beszéd még csak egy puszi vagy heló se, elhúzta a csíkot.Na én megfogadtam hogy nem fogom addig keresni amíg ő nem kezdeményezz, mert nekem van szerintem igazam! Jól teszem??


2012. márc. 18. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehezedre esett a takarítás? Ne hisztizz, ezért hagyott ott utána. L
2012. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
drágám nem tudsz olvasni??? Minden teendőmet elintéztem hogy amikor Ő JÖN MÁR NE LEGYEN DOLGOM..... °.°
2012. márc. 18. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért annyira ne húzd fel magad. Megesik a pasikkal néha. Ilyenkor meg kell mondani nekik, hogy legközelebb ne így csinálja. Lehetőleg normális hangnemben, mert hisztivel a mondanivaló nem jut el az agyukig csak a hiszti. Nálunk is megtörtént, hogy megbeszéltük este beszélünk skype-on erre aztán írt, hogy még elmennek testvérével kicsit az erdőbe hátha látnak szarvast (akkor volt szarvasbőgés). 1 óra és itt lett. 2 óra múlva duzzogva elmentem a géptől. Nagyon megsértődtem rá és össze is vesztünk. Igazából nem az ő hibája volt a késés. Apja és testvére nem akart menni. Aztán miután az első hisztin túl voltam elmagyaráztam neki nyugodtan hogy ez rosszul esett, és megígérte máskor jobban figyel. De míg hisztiztem nem akart megérteni csak dühös lett. 21L
2012. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit eltúloztad. Nem a világ vége van. Próbáld megérteni őt is. Valószínűleg nagyon szeret horgászni és végre jó idő volt, alkalma is volt elmenni, s ilyenkor az ember nem az órát nézni. Kicsit elrepült felette az idő, megesik az ilyen.


De hidd el az, hogy nem keresed nem lesz megoldás a problémára. Inkább üljetek le és beszéljétek meg nyugodtan.

16/L

2012. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. Fogott egy aranyhalat, kívánt valamit, hazament, és az a ringy-rongy csak átkozódott. Hát fogta a sok pénzt és elment fenekezni, de nem a vízpartra.
2012. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!