Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a csajok akik a tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok akik a tipikus rossz fiúkat kedvelik járnátok-e egy börtönviselt férfival?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért voltál börtönben?
2012. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy 4 évessel közösültél és közben megetted?

Mert akkor felejtsd el.

2012. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Én járnék, de az kérdés hogy miért ült! és előtte jól megismerném :) ha gyilkosságért ült, akkor megváltozott-e :D
2012. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ.

Ha mondjuk közlekedési baleset történt, akkor én nem támasztok előítéleteket, csak nem ülök be mellé a kocsiba, kizárólag én vezetnék.

Viszont súlyosabb bűnt elkövetővel nem.

2012. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem x'D
2012. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

attól függ miért ült:)

pedofília miatt tuti kizárva-ha más, a többi az a férfin múlik:)

2012. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ miért ült.
2012. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

6-osnak megy a kérdés.

Pedofília kizáró ok, rendben. Egy kis nemi erőszak vagy szándékos emberölés még belefér?:D


A kérdésre a válasz: nem. Én nem az ilyen értelembe vett rossz fiúkat kedvelem. Azokat csak akiket nem kapnak el:D Csak viccelek, köztörvényes bűnözővel nem állnék össze. Valószínűleg.

2012. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

utolsó, hatos vagyok.

Nyilván az se :D.

De történhet csoda és teljesen más felfogása lesz:) Bár ennek elég kicsi az esélye, de na optimista ember vagyok:))

2012. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, vagy lehet hogy ártatlanul ült:D Néha porszem kerül az igazságszolgáltatás gépezetébe:D
2012. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!