Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendőm ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendőm ebben a helyzetben? Rosszul érzem magam!

Figyelt kérdés

Nyáron találkozgattam egy sráccal. Mondtam neki az elején, hogy nem akarok komoly kapcsolatot, de találkoztunk többször.

Megkérdezte Facebook-on, hogy mit akarok tőle, írtam, hogy nem tudom, de már mondtam, hogy semmi komolyat. Ilyesmiker írt ki aztán: 'Az isten húzza bele a retkes f_szát ebbe az egész sz_r g_ci kétszinü megjátszós k_rva atyaúristen szinjátszós majomságba!szakadna rá az ég az összes ilyen emberre... Na felbasztam magam...'

'A két kezedben volt a szívem de TE csak játszottál vele dobbanásána ütemére......'

Stb. Aztán nem rég megtudtam, hogy temetése volt nem rég. Utólag tudtam meg, hogy rákos volt, de nem mondta. Kicsit magamra veszem a dolgokat...



2012. márc. 18. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Te mondtad neki, hogy csak barátságot szeretnél. Ő így is belement.

Attól hogy rákos volt és meghalt, egyáltalán nem tehetsz, bár mondhatta volna.

2012. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kicsit az éreztem az elején, hogy zsarolt.

Egy ismerősöm átirányított hozzá, mert elromlott a telefonom. Megcsinálta, nem vett el pénzt, hiába erősködtem. Cserébe 'randit' kért. És innentől egyre többet akart találkozni.

2012. márc. 18. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Halottról jót vagy semmit, és jót nem tudok írni, úgyhogy inkább nem kommentálom a csávó viselkedését...

Nem te tehetsz a dolgokról.

2012. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudta, h rákos és megfog halni, akkor mit is akart tőled? Azt akarta, h te is belészeress és utána pedig amikor elmegy szomorú legyél és kibőgd a szemed? Ne vedd magadra, mert te már az elején megmondtadneki, h nem akarsz semmi komolyat. A múlton már nem változtathatsz, szerintem próbáld meg lezárni magadban ezt az egészet, mert abba bele is őrülhetsz, ha ezen agyalsz.
2012. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ő halt meg?
2012. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. márc. 18. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem hitegetted, ő manipulált, titkolózott, a rákot sem te okoztad... Miért lenne bármi teendőd?
2012. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!