Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután a párom belémélvez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután a párom belémélvez, mennyi idő után folyik ki és hogy mossam ki onnan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 22:36
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
változó, én barátnőmnek például akkor folyik ki amikor pisil, aztán megmossa ahogy szokta fürdésnél azt ennyi, legalábbis gondolom én...
2012. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon veszélyes játékot űztök. Teljes mértékben nem tudod kimosni magad annyira, hogy az 100%os legyen. És higiéniai szempontokból sem ajánlott (akárcsak a nemi betegségek, stb..). A hüvelyed pH értéke megváltozik, ezáltal gombás fertőzésed is lehet...
2012. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
gombás fertőzés? az óvszert nem bírjuk, kikezdi a hüvelyem. már rengeteg fajtát próbáltunk, de nem jött be egyik sem. Ezért választottuk ezt a megoldást. Hogy lehet megelőzni a betegségeket?
2012. márc. 18. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:

A második kicsit paranoid. Nem feltétlenül kell fertőzéseket elkapnod, gondolj bele hány szed fogamzásgátlót, mégis makk egészséges.

Valóban megváltozik a pH érték, de mivel folyamatosan termelődik hüvelyváladék, ezért hamar vissza is áll. Ritkább esetben lehet emiatt hüvelygomba, de nem törvényszerű.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nálunk attól függ, mióta nem volt szex.

Én mindig teszek be betétet, így nem kell aggódnom. Kimosni nem tudod, hagyd kifolyni.

2012. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hány lány*

és

Valóban megváltozik a hüvely pH értéke*

késő van már, bocsi:)

2012. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na jó, tényleg egy kicsit paranoid dolgokat írtam le, de hidd el, jobb félni, mint megijedni, az ördög sohasem alszik. Egyik bnőm is kimosta magát mindegy egyes aktus után, aztán rohant a fürdőbe. letekerte a tusolófejet és az erősen folyó, forró vízzel mosta magát. 1x próbáltam énis, de nem volt kellemes több okból sem. Nagyon sok fogamzágátló cucc van már.. keress egy magadnak megfelelőt, vagy próbálkozzatok.:) Csak jókat kívánok.
2012. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! :))
2012. márc. 18. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te arra gondoltál, hogy kimosod, mint védekezési módszer. Én kis naiv, már rögtön úgy gondoltam, hogy a kérdező fogamzásgátlót szed.

Akkor a biztonság kedvéért leírom újra: a kimosás nem védekezési módszer, tök felesleges macera, mert mindenképpen nagy az esélye a teherbeesésnek. Ráadásul az tényleg nem tesz jót a hüvelyednek.

2012. márc. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek az új kérdések:


- Ha utána kimosom, az mennyire jó védekezési mód?


- Mennyiért tudok venni gőzborotvát az OBI-ban?


- Hogy mossam ki slaggal, miután belém élvezett? Hallottam, hogy a sima puncimosás nem védekezési mód.


- Hogyha a barátom belém élvezett, de én kimostam, lehetek terhes?


- Mennyi esélye van, hogy terhes vagyok, ha ...?


...


És akkor csodálkozunk, hogy a hlyék évről évre megsokszorozzák a számukat.

2012. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem!! szedek tablettát, csak nem tudtam, hogy mennyi időbe telik, míg onnan kifolyik! de azért köszönöm :)
2012. márc. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!