Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merevedési próbléma nem állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N.Krisztián kérdése:

Merevedési próbléma nem állok fel miután elmentem! Mit tegyek ez érdekében vagy miért lehet ez? :// A Többit lent.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már a kapcsolatunk eleje óta rendszeresen és eléggé sokszor szeretkezünk! Régebben (1-2 hónapja)akár egymás után 2-4 "menetet,, is bírtam de mostmár az 1. erekcióm után nem áll fel a nemiszervem! Mi lehet ennek az oka és mit tehetek ez ellen kérlek segitsetek! ://

2012. febr. 1. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kezd úgy működni a farkad, ahogy annak kell...


Normális esetben a pénisz (főképp a makk) az első ejakuláció után extrém érzékennyé válik - így még csak meg sem fordul az ember fejében az, hogy közvetlenül utána egy második kövesse az elsőt...


23/F

2012. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pedobearrr ***** válasza:
Történt valami ami csorbát ejthetett a férfiasságodon? (értsd egó)
2012. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak: Köszönöm az írásod! :)

Értem. Akkor remélem h csak ez :') a 2. válaszolonak pedig: Fizikálisan semmi :') de lelkileg lehetséges :// mert minden közösülésnél ha nagyon gyorsan elmegyek vagy mint a kérdésben is fogalmaztam "nem állok fel,, rosszul* érzem magamat még ha a barátnöm el is ment (bármilyen módon)

2012. febr. 1. 20:54
 4/6 Pedobearrr ***** válasza:

ilyen önbizalom hiányos dolgokkal kapcsolatba van egy javaslatom. beszéljétek meg. Annó nekemis volt hasonló problémám ( gyors elélvezés) ám megbeszélés után barátnőm közölte hogy ezt bóknak veszi mert ez azt jelenti számára hogy nagyon ügyes. és ez így is van. Mióta megbeszéltük újra szól a 6lövetű.

JAvaslom még hogy miután elmész ne hagyja lankadni. kérd meg hogy csókolgassa, nyalogassa még majd ess neki újra. egypróbát megér(:

2012. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszodat :')) meglessz :D
2012. febr. 1. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a probléma hogy kifáradsz ott alul és sűrűn vannak egymás után a menetek így nincs ideje a péniszednek úgy mondd "újratöltődni".

Egy fél órás szünet jót tenne mire új menetbe kezdtek.

Egy próbát azért megér.

2012. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!