Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy túl sokat lelkizek azon, hogy ne bántsak meg másokat? A csajoknak tényleg nem jön be, ha egy pasi túl rendes?

Figyelt kérdés

Szóval például van egy srác meg én, és a másik srác megkérdezi, hogy szerintem csúnya-e egy csaj aki egyébként nem egy világszépe, de mindezt úgy, hogy a csaj is hallja az egész eszmecserét.

Most azon lelkizek, hogy erre azt mondjam, hogy igen csúnya, de azzal belerúgnék még egyet a csajba, amihez semmi gusztusom, így is sokan bántják.


2012. márc. 18. 22:38
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:

Nem gáz, te ilyen vagy, van akinek tetszik, van akinek nem, haverok miatt nem kell változni.

Ezt mondom úgy hogy belemondanám a képébe is valószínűleg.

2012. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem gáz. A normális lányok a rendes srácokat szeretik hidd el. Arra a szituáciòra hogy szerinted ronda-e a helyes válasz h a szèpség relativ, mindenkinek más tetszik. És ez igaz is és ezzel nem bántod meg szerintem :) 19/L
2012. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az,hogy nem vagy tapintatlan,esetleg bunkó,nem jelenti azonnal azt,hogy nyáladzó lelkizőgép lennél.

a jó válasz erre szerintem az lett volna-

-sokkal szebb lány,mint te férfiben.-

ezzel nem hazudtál volna és ha bejön a csaj,akkor előtte a dominanciádat is bemutattad volna a haverod felett.

a dominancia meg ugye az elsőszámú nőmágnes.

de ezt tesztelhet élőben is.

odamész egy társasághoz és csak a férfiakkal beszélgetsz,vicceket mesélsz,szórakoztató vagy,egyszóval irányító,domináns vagy.

a társaságban lévő csaj 2 percen belül meg fog szólítani,vagy kérdez valamit ami érdeklődési jel.

erre negatív bókkal illeted-pl de kis kíváncsi.veletek is ilyen?

pár percig nem foglalkozol a nyitásaival,aztán elkezdhetsz rá figyelni.

utána már csak el kell különíteni finoman a társaságtól és szevasz.

2012. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, bejön nekik, csak tudod ez is olyan dolog, mint a havi rózsa. Ha egyszer kimarad, akkor az országra szóló katasztrófa lesz. Értem ezalatt, hogy ha mindig rendi vagy és megértő és kedves, de egyszer épp úgy adódik, hogy kitálalod mi nem tetszik.. Na ott lesz nemulass. És akkor mivel nem ezt várják el tőled, sokkal nagyobb visszhang lesz, mint amúgy lenne, ha néha azért oda-oda szúrsz és kimondod mi nem tetszik gyakran.
2012. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg meg, ilyen dolgokon kár rágódni. Mond azt, hogy biztos aranyos és el van intézve. Ebben benne van minden. Én mindig ezt szoktam mondani.
2012. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gáz! én a helyedben orvosolnám a problémát
2012. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!