Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 177 cm magas 88 kg-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 177 cm magas 88 kg-os kicsit pocakos de erős pasik bejönnek a csajoknak? Jelzem nem nagy pocak!

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem vagy kövér, csak erős csontú!By Cartman.
2012. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

"Nem vagyok kövér csak ünnepien telt" by Cartmen


amúgy erős csontozatú...

pedig ha kimegy vki az utcára és meglátja a segged azt mondja "APÁM, OTT EGY MAMUT SEGGE!!"


amúgy meg az ilyen pasik inkább kimennek mint be mert bent túl szűk nekik a hely :D

2012. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Egyik oszt társam is pont ilyen, volt egy bnője (átlagnál 1 szintel jobb volt talán csak nem az én típusom) vagy 1 hónapig aztán szakított vele, én sokkal jobb képű vagyok nála sztem:D de girnyóbb, nem volt nőm még.

F18

2012. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de nekem nagyon nem.

Ha még fiatal vagy, akkor még inkább elvárható, hogy fogyj le.

2012. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk eddig az összes barátnőm iszonyat jól néztek ki és engem is nagyon bírnak a csajok.Megleptek a válaszok, de ez a ti véleményetek.Én tudom hogy bírnak a csajok és bejövök nekik csak gondoltam megkérdezem az én környezetemen kívülieket.És köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 13. 08:23
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Szard le, teljesen jó. Én olyan magas vagyok, mint te, de száz kiló. Szinte sosem voltam nő nélkül az elmúlt tíz évben. A kis giliszták divatosak, ugranak rájuk az agyatlan kis tinilányok, de egy felnőtt nő már röhög rajtuk.
2012. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

177 cm-hez azért a 88 kg elég sok, ha leadnál 10-12 kg-ot, akkor még mindig nem lennél giliszta, de sokkal arányosabb lehetne a testalkatod, persze jó lenne látni egy képen, hogy valójában milyen vagy

nem mindegy például az sem, hogy milyen az arcod, van-e tokád, mennyire vékony a pocakhoz a lábad (mert az elég furcsa testalkat, amikor a test kövér, a láb meg pipaszár)


szóval a magasság jó, a súly kicsit sok

izmosodj és fogyj is közben kicsit


még mindig jobb, mintha alacsony lennél és sovány, mert magasságot növelni nem lehet, fogyni viszont igen

177 cm már nem alacsony, arra már felnéznek a lányok

2012. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A lábaim és a kezeim arányosak jelzem izmosak mert rendszeresen sportolok heti 5 alkalommal a testemhez képest arcra pedig elég jóképű vagyok (nem nagyzolásból,vagy nagyképűségből)ez bejön a csajoknak.Tehát nem az van hogy panaszkodok mert tapadnak rám a csajok csak kíváncsiságból hogy más lányok is így gondolják.
2012. jan. 13. 19:37
 9/18 anonim válasza:
45%
igen igen... én meg Bill gates utódja vagyok és éppen a világ top 10 nőjét kurogatom...
2012. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kúrogassad Bill Gateset az Appel sokkal jobb.Amúgy is kit érdekel hogy Bill Gates fia vagy és a top 10 csajokat kúrod nem ez volt a kérdés.
2012. jan. 13. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!