Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan milyen stílusban kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan milyen stílusban kell közeledni egy olyan lány felé aki nem az az én vagyok (én akarok a középpontban lenni) stílus?

Figyelt kérdés

ilyenekre gondolok hogy: nem az a buliba járó típus persze ez nem azt jelenti h a négy fal között kuksol egész nap,csak inkább ugy fogalmaznék hogy nem vonzza az a légkör.

Tipikusan az a helyes aranyos szerény lány kategória.amugy meg nagyon közvetlen

írnám azt is hogy félénk de nem olyan értelemben mint amit én is szoktam látni h mindentől összerezzen nagyon hallkan beszél...

talán ugy is mondhatnám nem az a magát az éjszakába belevető ember.


2012. márc. 19. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem, a visszafogott szót keresed.

egyszerűen, beszélgettek, elhívod valahová, aztán lesz ami lesz

2012. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Álló pélóval tuti nem!
2012. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, szerintem legyél kedves, figyelmes, kezdj vele beszélgetni olyan dolgokról, amik őt is érdeklik stb. Ha észreveszi, hogy közeledsz felé és te is tetszel neki, akkor biztosan nem fog visszautasítani.
2012. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!