Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
a srác nagyon kedves és értelmes dolgokról szoktunk beszélgetni, érdeklődik irántam, de szokott flörtölgetni, kicsit perverzkedni... már szíveket is írt, uccsó 2 beszélgetésünknél... előtte még nem... és puszit is... ezt is csak 1 bizonyos idő elteltével kezdte írni, amikor már jobban megismertük egymást... de néha olyan kedvtelen vagy nem is tom és akkor mindig írja, h ma nem tudunk beszélgetni... de ezt úgy érti, h nincs téma, pedig szeretné, h legyen és én is, ilyenkor gyorsan próbálunk vmiről beszélgetni... mit érezhet irántam? ha úgy gondoljátok, kérdezzetek bővebb infóért! és köszi a válaszokat előre is! :)
2009. jún. 12. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

a fuúknál normális az h flörtölnek és perverzkednek és sztem szíved mélyén még jól is érzed magad h perverz...

egy a fontos..hogy ne hazudjon...

ugy gondolom, hogy jókis kapcsolatotok lesz:)

sok sikert:)

2009. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy újabb msn-en élő leányka:)

talán kezd beleunni az udvarlásba, és arra vár, hogy mikor esik le nálad a tantusz... nem derül ki, hogy mi kezdeményezte a virtuális ismerkedést, de valszeg egyikőtök se mer személyesen beszélni a másikkal, de úgytünik a te kiválasztottad annyira gyáva, hogy még így se mer lépni:P

két választásod van: vagy lépsz, vagy lelépsz xD

2009. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismered személyesen? vagy csak netes barát. Nem mindegy.


Nézd, nem kell folyamatosan írogatni. Én tévézni szoktam mikor a barátommal chatelünk, este, fáradtan. Ha nem tudunk találkozni. Ő is tévézik. Megbeszéljük mi történt aznap, mi megy a tévében, vicceket mesélünk. Ha kimerült egy téma, és nem jut eszünkbe más, akkor nem írunk. Pár perc múlva úgyis lesz valakinek ötlete, vagy megosztandó gondolata. Megbeszéljük milyen volt az előző randi :) mi tetszett, vagy mi bajom volt esetleg, vagy neki.


Szóval, ha nem kedvelne nagyon, akkor nem akarna veled beszélgetni. Lehet olyan napja, hogy tényleg nem akar beszélgetni. Akkor nyugodtan mond meg neki, hogy persze, morcogjon magában :) ha van kedves mégis később beszélni szóljon. Ha azt modja, hogy de szeretne beszélni, csak nincs miről, akkor addig beszéltek, amíg lehet. De jó lenne közös élőben szerzett élményeket is begyűjteni. Tehát találkozzatok, és akkor utána több lesz a téma chaten is. Szerintem

2009. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne hordjátok már le! (a jövő az internet-é és a számítógépeké!)

Szerintem tetszel neki! ha már ilyen jóban vagytok miért nem beszéltek meg egy találkát?

2009. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, én vettem fel :) 2x láttuk egymást, miután tudtuk is egymásról, h kik vagyunk... legelsőnél zavarba lévősen nézett, én elpirultam és köszöntünk :) 2.-nál én már nem pirultam, ő változatlanul zavarba volt és megint csak köszönés...:) :D sztem mindketten nyuszik vagyunk valamennyire :S :D
2009. jún. 12. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor mondd el neki hogy: tetszik neked
2009. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sztem azt tudja, h tetszik nekem... :$ vagy sejti... én is célozgattam rá és nem hiába szeretnék vele mindig beszélni... :) és jó lenne vele találkozni tényleg! de ha erre nemet mond, akkor mindennek vége lehet :( jah és igen, van, h írja, h fáradt, mert most dolgozik... és már beszélgettünk párkapcsolati témáról is, de nem úgy, h kettőnkről, hanem általánosságban...
2009. jún. 12. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!