Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mik azok a jelek, amikből rájöhetek, hogy egy fiúnak bejövök?

Figyelt kérdés

Van egy o.társam, nekem eléggé bejön, mint ember, nem is az, hogy annyira jól néz ki, vagy esetem, de maga a kisugárzása, és érzek vmi közös vonzalmat, de igen csak kezdetlegeset. Miből jöhetnék rá, hogy ő is így érez? Mik azok a jelek?

Illetve én hogy tudathatnám vele? Nem akarom megmondani, mert ahhoz nem lenne arcom. Inkább, ha már tudom, hogy sejti, hogy mi a helyzet.



2012. márc. 19. 20:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha megmondod a korodat lehet, hogy tudok segíteni.
2012. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ha észreveszed hogy sokat nézz

de nem akkor amikor beszélgettek hanem ha nem vagytok egymás beszélgető távolságában

ha próbál veled közelebbi testi kapcsolatot létesíteni

a lényeg, hogy megérzed

amúgy ezeket te is megcsinálhatod vele ;)

2012. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21/L :)
2012. márc. 19. 20:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha felenkebb srac: ideges a jelenletedben(dadog, elpirul stb.), nem mer sokaig a szemedbe nezni, esetleg keruli a tarsasagod

ha magabiztos: loki a dumat, szemez veled sokat, ha beszeltek folyton mosolyog, beszelgetes kozben is a szemedbe nez

remelem segitettem 16f

2012. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert ha vkinek nem jön be vki akkor nem igazaz azok, amik a magabiztosra igazak?? Mert azok a dolgok stimmelnek, de mással is beszélgethet úgy, hogy mosolyog meg a szemébe néz.
2012. márc. 19. 21:25
 6/12 anonim válasza:
sztem ha órákon pl. rádnéz és mosojog rád vagy ha szünetekben csak úgy próbál veled beszélgetni ennyi :)
2012. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltunk bulizni hetvegen igy par ismerossel meg neki is ott volt par....tehat aztan egyutt buliztunk. Aztan mondom kimegyek egyet, mert nem volt semmi levego azon a helyen...meg sokan is voltak....akkor is egybol hogy kijon velem...hajnalba amikor meg mar punny volt a hangulat igy messzebb ult tolem...aztan odault h mivan velem?? Azt hogy suliba menynire figyel ram oda nem tudom, mert kb ra se merek nezni.:) total zavarba vagyok..neha van hogy megfordul es akkor oda-oda tekint..:) meg suliba is ha allunk es beszelgeunk akkor ha odajon igy mellem all....de viszont ahhoz hogy ez a magabiztosabbak jellemzoi...meg se ad semmi olyat, amitol egyertelmu lenne a szamomra..:S Neten ha fent van...ott pl sose keres...:S lehet hogy o jobban szeret elobe beszelni..
2012. márc. 21. 10:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Segítsetek!:(
2012. márc. 21. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Várd ki, hogy konkrét lépést tegyen.
2012. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
azért ez durva...
2012. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!