Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart ezzel mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart ezzel mondani?

Figyelt kérdés

van egy tanarom, akivel nagyon jo a kapcsolatom. es meg mielott elkezdenetek, igen en vagyok az a lany, aki annyi kerdest tett fel! Szoval multkor aztmondta, hogy jok a labaim :)) =))

kicsit perverz amugy a tanar, mert mindig a "rossz"ra gondol :P

de nem tudom hogy ezt hogyan ertette:(

mert nekem eleg vaskosak a labaim... :(

szoknyaba voltam egy kivagott bluzban... mondjuk abluznak semmi koze hozza :))

szerintetek ironikusan mondta amit mondott? v komolyan?


2009. jún. 12. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha perverz tanár akkor lehet hogy aznap 3x elmondta ezt a mondatot, vagy észre sem veszi hogy miket mond ha már megszokta hogy perverz. ennyi
2009. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de nem, diakok elott nem perverz! csak egy nagyon jo baratnoje (nem jarnak) elott volt az, vagy kirandulason egyszer velunk, de akkor se nagyon nagyon.tudta mit mond!

de arra lennek kivancsi, hogy ironikusan vagy oszinten mondta... nem minositeni probaljatok pls, h mennyire perverz, mert amugy o a legjobb tanara suliban :D

2009. jún. 12. 18:43
 3/5 anonim válasza:
64%

Szerintem nem illene ilyet mondania.Lehet , hogy csak túlreagálod , de at is lehet , hogy nem.Kérdezd med a szüleidet is a dologgal kapcsolatban.

Csesztike

2009. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mar kerdeztem, es nevettek...

tudom, hogy nem akar tobbet tolem! nincs ilyenrol szo!

csak nem tudom meg most se, hogy mi van! marmint o ironikusan vagy komolyan mondta??????????? --------> azt akarta mondani, hogy jezusom, jo kover vagy! vagy "kedveskedni" akart???

Koszi azert

2009. jún. 12. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj vissza, milyen hangsúllyal mondta. Biztos érezted vagy érezted volna, ha ironizál. Azért, mert nem piszkafa lábaid vannak, még lehet formás, és mutathatsz jól szoknyában. Más kérdés az, hogy egy tanár ne tegyen ilyen megjegyzést, nem az a dolga.
2009. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!