Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet átalakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet átalakítani magamat?

Figyelt kérdés
L/16 F/18 Egy éve járok a barátommal. Én alacsony vagyok eléggé 155 cm, rövid barna haj ( régebben hosszú volt, de mondta, hogy megnézne rövid hajjal és így levágattam.) aranyos arcom van, szép bőröm. Vékony vagyok, kicsi cici, de illik hozzám, szeretem. Lányos a stílusom, de nem vagyok egyáltalán cicababa. Észrevettem a barátomnak tetszik az ha pl a barátainak bejövök. Na és most feljött az hogy lehetnék szőke, világos. Én azon az alapelven vagyok, hogy annak tetszek akit szeretek és magamnak. Ő majd nyáron mikor elutazik 1 hétre én befestetem az addigra már vállig érő hajam és kék kontaktlencsét fogok használni. És úgy látogatom meg majd a 4. Nap. Azon a helyen a haverjaival lesz. Mondta hogyha odamennék kis szöszin majd mindenki megakar baszni de én az ő csaja vagyok. Mit jelenthet ez hogy ő ilyen, kicsi az önbizalma vagy mi? Szerintetek nagy lesz a hatása a változásomnak?
2012. márc. 19. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Egészen biztos nagy hatása lesz :) Mondjuk a kék kontakt lencse kicsit túlzás szerintem.

Egy szép szőke haj a pici termetedhez nagyon aranyos lenne :) De azért kicsit aggasztó, hogy ennyit változtatsz magadon csak hogy a barátod haverjai azt mondhassák, hogy fugáznának.

Ha csak a barátodért csinálnád, hogy még jobban tetszél neki azt teljesen megérteném, de így...


Minden esetre én támogatom a szőkeséget :D Próbáld ki :) Aztán vagy bejön vagy nem.



21F

2012. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
ne legy buta! jobb a termeszetesseg, hidd el!!!!!!!!!!
2012. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem az jött le, hogy nem is téged szeret, egyáltalán nem beléd szerelmes, hanem egy ideálba a fejében (vagy egy másik lányba, akit nem kaphatott meg) ezért kéri, hogy fesd be a hajad szőkére, meg viselj kék kontaktlencsét, hogy villogjon a haverjai előtt veled, (aki már így nem is te vagy, hanem egy átalakított másvalaki).

Érdekes lehet a barátod.

2012. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy vágasson magának taréjt, fesse be kékre, aztán tegyen rá pár sárga pöttyöt, mert a barátnőid nagyon rá kattannának... Most komolyan, képes vagy befesteni a hajad csak a haverjai miatt? Ne ugrálj úgy, mintha a bábja lennél. Kétlem, hogy annyira szeretne...
2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Bocs,de ez elég gáz.Már nem az ötlet,a szitu,de az NAGYON.
2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félre értetettetek, én miatta csinálnám, egyáltalán nem a haverjai miatt.
2012. márc. 19. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Könyörgöm,ne egy pasi miatt változtass magadon,hanem saját magadért!

nekem aztán mondhatta az exem,hogy van egy kis plussz a hasamon,vagy de jó lenne ha levágatnám rövidre a hajam! de én nem fogok változni senki kedvéért,föleg nem,hogy velem hencegjen a barátainak!

ha magamnak igy tetszek,akkor sem változtatnék magamon,ha a csillagokat lehozná az égröl !!!!!


szerintem alapból éretlen vagy még és befolyásolható és teljesen rossza döntést hoztál ,amikor össze álltál ezzel a Henci Jencivel

2012. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!