Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szexuális játékjaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális játékjaitok vannak orális szexre?

Figyelt kérdés

pl. cetlikre felírjátok, hogy most milyen ori lesz a srácnak

(gyengéd, szűzies, vad.. stb.) és azt csináljátok..

vagy szerepjátékok


kinek milyen ötlete lenne?


2012. márc. 5. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... most ne akadj ki, de egyszer találtam a farkán egy miteszert és kinyomtam XDDDDDD

Amúgy semmi extra, néha szoktam neki mondani, hogy sziaaaa nyuszikáááám meg ilyen hülyeségeket, átlag kiakad rajta, hogy hogy lehetek ilyen kis bolond, de nembaj, nem az eszemért szeret, szóval megtehetem :D

2012. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gergo_30F ***** válasza:
100%

itt a piros - hol a piros

hopp, fehér


:)

2012. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tésztaszűrő a lány fejére. 1 kézzel lehet 3D-ben irányítani a buksit, a másikkal közben sörözni, cigizni, távírányítót kezelni, vagy esetleg befogni az orra likát, ha sok falsot szív rajta.

imádják a csajok :-)

2012. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húzz maszkot. Viccesen hangzik, de engem egyszer a barátnőm egy halloween-i maszkban szopott le.. hát azóta sem élveztem akkorát. 16f
2012. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!