Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! M, i a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! M, i a véleményetek az egy éjszakás kalandról? Néha jöhet?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem. bizalom szükséges ahhoz, hogy valakivel lefeküdjek, csak úgy valakivel akit alig ismerek nem megy. 21L
2012. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
nem, mert van baratom.. ha nem lenne, akkor esetleg..
2012. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Még ha nem lenne párom akkor sem. Nem tudnék érzelmek nélkül, vadidegenekkel szexelni. Csak olyannak adom oda a testem akit szeretek
2012. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be.Viszont nem ítélek el senkit,akinek bejönnek az alkalmi kapcsolatok.
2012. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem csak azzal szexelnék akibe szerelmes vagyok,de az egy éjszakás kaland már túlzás... nekem mondjuk annyi kell,hogy ismerjem, tudjam,hogy jóemberés megbízzak benne.

L/19

2012. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Néha miért ne? Persze csak akkor ha éppen nincs barátom...
2012. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszer majdnem belementem egybe, és utólag örülök, hogy nem tettem. úgyhogy nálam néha sem jöhet. 23/L
2012. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező tanuld meg:A női nem,az mindig igen!Tehát 10ből egy nem csinálja.
2012. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó! Nagyon nagy baj, hogy ezt hiszed. Nekem egy csomó gondom volt már abból, hogy a férfiak ezt terjesztik egymás között. Nálam a nem az nem!!! 21L
2012. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én alig várom hogy legyen olyanban részem, tegyük fel elmegyek egy szórakozó helyre, és egész este szemezek egy sráccal, kóstolgat a szemével, én őt, grrr... még a levegő is szikrázni, és utána brutál élvezés lenne ha egymásnak esnénk :) Szerintem kell ilyen is :) Csak utána felejtse el még azt is hogy mi a nevem, és hogy nézek ki :D
2012. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!