Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít, hogy tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít, hogy tökéletes-e az a csaj, akivel csak egy éjszakás kalandod van?

Figyelt kérdés
Szóval gondolom, ha partnert keresel, akkor alaposan végiggondolod, hogy mennyire tetszik, meg minden. De mi van akkor, ha egy buliban vagy és látod, hogy kezdeményez egy csaj, aki szép, de azért nem annyira hogy összejöjj vele. Mit tennél? Együtt lennél vele? Mennyire számít?
2012. febr. 12. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy ha felálljon rá aminek fel kell, ha az megvan, akkor többi nemigen számít.
2012. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem bányarém az adott csaj, akkor fogadom a közeledését...
2012. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

megd*nám 1x vagy 2x és kész keresnék egy olyat aki minden szempontból bejön és akivel komolyabbra is fordulna a dolog.



ha pasi lennék ezt tenném...

2012. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés megválaszolásához a "mennyire számítás" és az elfogyasztott alkohol mennyisége közti összefüggést kell megvizsgálnunk.

Ez az összefüggés pedig meglepő hasonlóságot mutat az exponenciális függvénnyel.


Tekintsük a következő függvényt:(kék vonal)

[link]


X tengelyen az elfogyasztott alkohol mennyisége van ábrázolva(a negatív tartományt természetesen figyelmen kívül hagyjuk), az Y tengelyen pedig a "nem-számít-kit-dugok-meg" faktort ábrázolhatjuk(ami a megnézem-kit-dugok-meg" faktornak egyfajta inverze).


Mint az jól leolvasható, az elfogyasztott alkohol lineáris növekedése exponenciális növekedésre készteti a "nem-számít-kit-dugok-meg" faktort, azaz: Minél többet iszunk, annál inkább magasról sz*rjuk le, hogy kit dugunk meg.

2012. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22:28 Van benne valami. :D


Nekem azért számítana, ha csinálnék ilyet, mert ilyenkor csak a bomba nők jöhetnének szóba, olyan alapon, hogy ha már egy éjszakás, legyen minőségi áru. Mindent a farok kedvéért. Viszont nem volt még ilyen kaland, nem is lesz. Nem érdekelnek az ilyen nők.

2012. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22:28 vagyok.

Én viszont csináltam már meg bünronda csajt olyan talajrészegen, hogy nem is emlékszek rá :D Szóval ez személyes tapasztalat :D

2012. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!