Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megláttok egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megláttok egy 19 éves csinos lányt az utcán, mire gondoltok? Szűz vagy nem?

Figyelt kérdés

Magassarkú, csinos nadrág+ top, hosszú haj, helyes arc....

Fiúk, ha mgtudnátok, hogy szűz, megijednétek?


2009. jún. 12. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

miért, a szüzek fertőznek?

nem kellene ott akkor sem megijedni

2009. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Végre egy normális nő.
2009. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem szűz
2009. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

sikítva rohannék el:D:D

viccet félretéve ránézésre abból, amit írtál (magassarkú stb.) természetesen azt hinném, hogy már nem szűz, de ha kiderülne h az, meglepődnék:) de semmiképp sem riasztana el;)

2009. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

A 'megijedést' arra értem, hogy ált. mindenki azt hinné az ilyen típusú lányra, hogy nem szűz és ha kiderül, akkor esetleg a másik fél rosszul veszi a lapot és arra gondol, hogy vajon miért szűz még...

2009. jún. 12. 22:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

hát, én nem tudom egymástól megkülönböztetni a 18 éveseket és a 19 éveseket és 20 éveseket... itt kezdődik a probléma...

de az ilyen csajszikról sose gondolom, h szende kislányok.

2009. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

A 19 éves szüzeket hidd el észre sem veszed az utcán. Sem te, sem kb. senki, vagy csak az emberek 1 %-a veszi észre. Ezért is szüzek még.. :/

Ha tippelnem kéne, szerintem a 19 éves magyar női társadalom kb. 5 %-a szűz még, a többi már nem. Lehet hogy csak egyszer volt valakivel, lehet hogy többször is, de azért ilyen korban már nem valószínű hogy szűz, ritka.


Amúgy én is ritka ember vagyok ilyen szempontból, csak én fiú.. szűz és egy-két hónap múlva 22 éves.. :(

2009. jún. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Kíváncsi vagyok én egy 19 éves szűz lányra.Vagy rosszul néz ki meg ápolatlan,ha nem akkor már járt benne vendég...13-14 évesen már túl vannak az első szexen...19 évesen már azért versengenek hogy ki tudja felszedni az olasz csávót...KINEK ADJÁK EL MAGUKAT.Ne légy naiv mert szívni fogsz egész életedbe
2009. jún. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnám megkülönböztetni két csaj közül, aki jól néz ki, és magassarkúban vannak, hogy melyik a szűz. A legtöbbször egyik se...:) Manapság az a divat, hogy korán veszítik el. De mivel srác vagyok,20 éves és úgyszintén szűz, nem hiszem hogy megijednék egy ilyen lánytól, inkább örülnék, hogy nem a város k**vájával hozott össze a sors..:D
2009. jún. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na de várjunk, a kérdés arra vonatkozott, hogy egy ilyen kinézetű lányról feltételeznéd -e, hogy szűz... Elmondom nektek: külsőleg nem látszik, hogy szűz -e, vagy sem, csupán az életvitelére, az életfelfogására lehet következtetni a ruhájából. Márpedig aki úgy néz ki, mint egy diszkókirálynő, vagy mint egy prostituált (sajnos ilyen is van), arról nehezen hiszem el, hogy emellett az életstílus mellett még szűz.

Viszont én nyáron töltöm a 23-at, és még nem feküdtem le senkivel. (Tudjátok, nem ott kezdődik az érettség, hogy hány emberrel keféltél.) Mégis, csinos vagyok (na nem én állítom magamról, ekkora egom nincs :P), és habár nem járok diszkókba (más zenéket kedvelek) nem hiszem, hogy bárki megmondaná rá(m)nézésre, hogy az vagyok. :)

De miért kéne megijedni egy szűz lánytól? Elárulom, egyszer mindenki volt szűz. :D

2009. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!