Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk, ha van párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, ha van párotok, akit szerettek és láttok egy csinos nőt az utcán vagy akárhol, gondoltok arra, hogy szívesen meghúznátok, vagy csak arra gondoltok, hogy csinos?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

hol így, hol úgy :)


te mire gondolsz, ha egy jó pasit meglátsz az utcán?

2009. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak arra, hogy jó pasi, de az enyém jobb! :-D Én nem vagyok az a fajta nő, aki minden férfival elképzeli az estét. :-D
2009. aug. 12. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha elképzeli elképzeli, az csak vágy mint férfi a nőre nem pedig tett, azért igazán messze van a kettő egymástól és attól hogy megnézi a lányt még szerethet :)
2009. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindent a szemnek, semmit a kéznek:)
2009. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-D
2009. aug. 12. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ha meglátok egy nagyon jó palit az utcán , de van barátom, simán elképzelem, hogy lefekszem vele, de ez csak gondolat, gyakorlatba nem vinném át. :)

20/L

2009. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy mit gondolok?igen azt!-de nem teszem meg
2009. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!