Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megláttok egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megláttok egy 19 éves csinos lányt az utcán, mire gondoltok? Szűz vagy nem?

Figyelt kérdés

Magassarkú, csinos nadrág+ top, hosszú haj, helyes arc....

Fiúk, ha mgtudnátok, hogy szűz, megijednétek?


2009. jún. 12. 22:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen még szűz voltam, és mikor elmondtam a pasimnak alig akarta elhinni. Nekem azt mondta h lehet h ez ilyen szép lány még nem volt senkivel? Mire én: válogatós vagyok:)

Mondanom sem kell utána rá vagy 2 héttel már nem volt szűz...

Nem tök mindegy mit néznek ki egy lányból? Sztem egy pasi megörül ha kiderül h mégis szűz, barátom nagyon örült neki.

2009. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

18 éves lány vagyok, nagyjából úgy öltözködöm, mint a leírásban szereplő lány, márkásak a ruháim, hosszú hajam van, szép sminket hordok, sőt még discoba is járok néha (vagyis jártam régebben, mostanában átváltottam az elit, "celebes" bulikra) és most jön a meglepi: szűz vagyok, életemben egyszer csókolóztam, egy fiúval (részegen egy évfolyamtársammal a szalagavatóm után, 18 évesen:D) és soha nem jártam senkivel. És amikor ezt elmondom valakinek azt hiszi viccelek, nem szokták elhinni, mert nem az a fajta lány vagyok, akit nem szoktak észrevenni. A megoldás egyszerű: válogatós vagyok, és nem fogok csak azért járni egy fiúval, hogy legyen barátom, mint a többi csajnak, hanem majd akkor fogok, amikor úgy érzem, hogy ő a megfelelő és szerelmes tudok lenni belé... Remélem hamarosan eljön ez is! :)

Csak azért írtam ezt le, hogy lássátok, hogy vannak nem csúnya szűz lányok is 18 évesen, csak épp senki sem gondolná, hogy szüzek vagyunk.. :P:D

2009. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem megijjednék, max meglepődnék.

De sztem 99%-na már nem az...

2009. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből a szempontból, mármint a szüzesség témáját tekintve, eléggé kettéoszlik a "társadalom". Vannak, akik baromi korán, szinte gyerekként veszítik el, és vannak, akik sokkal később. Én is ez utóbbihoz tartozom. Nem hinném, hogy ciki, ha valaki szűz, nem is értem, hogy a mai világban, amikor mindenki mindenkivel egyre toleránsabb nemi, etnikai hovatartozás tekintetében is, miért lenne az ciki, ha valaki még nem találta meg azt az embert az életében, akihez szexuálisan vonzódik, és szívesen lefeküdne vele.
2009. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ált. nem szoktam vállaszolni olyan kérdésre amiket napokkal ezelöt tettek fel de, Magamra ismertem, csak fiúba.......... tudod, magas izmos testalkat, shármos arc, napszemüveg, farmer gatyó, ing, ezüst fux és kész a tökéletes, sevehetetlen örök szingli srác.

De ha én egyszeer találkoznék egy ilyen lánnyal aki szintén szűz még, annak a csillagokat lehoznám az égről.

És mire gondolnék: Hogy isteni szerencsém van.

2009. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
jah én szintén 19 vagyok.
2009. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. júl. 9. 14:25
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolnám, hogy párszor meglőtték már :P

De ha szűz mégis, akkor csak engem várjon meg, nem sokáig lenne az... xD

2010. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!