Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek Damu Rolandnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek Damu Rolandnak?

Figyelt kérdés
Én személy szerint igen.
2012. márc. 20. 20:13
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Sok olyan válasz jött ami....Ha nem bizonyították hogy "megerőszakolta"(szerintem nem) akkor miért ítélték el?

Ennyi erővel bármelyik nő felszedhet egy gazdag pasit és azt mondja hogy megerőszakolta és annyi kártérítés kap hogy élete végéig elég.Jah és ami óta a volt "csaja" egy milliárdossal jár azóta már 100%-ig biztos vagyok benne hogy mi lesz a következő női magazin címlapján...(remélem értitek mire célzok...).Jah és nagyon szemét húzás volt a TV-től hogy van egy felvétel amin Damu kiakad(szerintem jogosan)és ezzel is lejáratják.Még akkor is nevettem amikor a TV-ben egy nő azt mondta hogy a Damu ügyvéde védő beszédje után semelyik nő sem mer feljelentést tenni ha megerőszakolták.De szerintem az feljelentést fog tenni akit TÉNYLEG megerőszakoltak és akit NEM az hát ha nem akkor nem tesz HAMIS váddal feljelentést...ennyi!

2012. márc. 20. 20:36
 12/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagy kamu amit a csaj lenyomott. Pláne h állítolag előtte is együtt voltak. Sem a verést sem az erőszakot nem tudja bizonyítani. Akkor most mi is van?? Hol az ártatlanság védelme miszerint míg nem tudják bizonyítani a bűnödet addig ártatlan vagy???

És az a felvétel. Ezt sem értem. Mindenki szent ember és sosem borul ki?? Nahát neki az volt a hibája h kamerák előtt tette

2012. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
természetesen igen! myilván nem szent, de pénzhajhász ku*rvák véleménye fabatkát sem ér!
2012. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
Én igen. Már ha csak azt az adást nézzük, amelyikben az elsőfokú ítélet volt. Azt mondták, hogy a csaj( nem tudom a nevét) kiborult. Beszéltek is vele akkor, érdekes módon egyetlen könnycsepp sem volt az arcán, márpedig ott szipogott. Száraz szemmel!!! Ha egy nő kiborul akkor az bizony könnyekkel jár. biztos vagyok benne , hogy hazudott.
2012. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Én nem jelenteném ki egyértelműen, hogy minden szavát elhiszem Damunak. Volt már előtte is ilyen olyan ügye, most is lehet valami a dologban, de egyértelműen én is kiállok amellett, hogy bizonyíték nélkül elítélni valakit majdnem 5 évre jogerősen, az elég kemény. Én úgy tudom semmi közvetlen bizonyíték nincs arra hogy ez megtörtént, márpedig így baromira soknak találom az ítéletet.

Ahogy már valaki írta, Bucinak egy 5 hónapos kis laza tapasztalatszerzés volt a börtön, pedig részegen, belőve balesetet okozni sem sokkal kevésbé súlyos szerintem.


Teszem hozzá megfogalmazódik bennem a kérdés, hogy ha Damu is országjáró körutakra indult volna, hogy "ne verjetek nőőt gyerekek", vajon ő is megúszta volna ilyen nevetséges büntetéssel. Szánalom az egész szerintem.

2012. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Én ma azt olvastam valahol, hogy volt hazugságvizsgálat, 8x, és abból 6x megbukott, mármint Damu. Ha ez tényleg így van, akkor az azért jelent valamit. Ráadásul voltak erőszakos tettei korábban is.

Szerintem ahhoz, hogy egy nő feljelentsen nemi erőszakért egy olyan embert, akit szeretett valaha, nagyon nagy erő kell. Orvosi vizsgálatok, az egész hercehurca, rendőrségi kihallgatás (részletesen el kell ám mondani mindent, többször, vadidegeneknek!!!), a bíróság, a sajtó... egy piti kis szerelmi bosszú messze nem ér meg ennyit.

Nagyon sok erőszakolás ki sem derül, pont azért, mert az áldozat nem meri/tudja kitenni magát a feljelentés következményeinek, és ott még sajtónyilvánosság sincs.

2012. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
A csaj pont h arra hajtott h ismert legyen. Halott valaki azelőtt erről a nőről?? Én nem. Hidd el van akinek a hírnév és a bosszú többet ér mindennél
2012. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Hát, kb 2 éve voltak ők közösen a tévében, láttam is, szóval az ismertség az már megvolt. Ha ebből akarna tőkét kovácsolni, lett volna rá lehetősége. Nameg azért lássuk be, ez nem a legjobb indulás, hogy megerőszakolták és beperelte. Ahhoz ribancnak kell lenni, mind címlapra tetteni, és ennyi, erre bevált recept van, amit követnek a celebek.
2012. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
És ha ő nem akart ribanc lenni?? Gondold el. Most az "egész ország" sajnálja h jaj szegény
2012. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"nem volt még ügye" , ezt írta valaki.

Volt már ugye, már volt egy felfüggesztett börtönbüntetése, mert egy másik barátnőjének eltörte az arccsontját.

2012. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!