Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek Damu Rolandnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek Damu Rolandnak?

Figyelt kérdés
Én személy szerint igen.
2012. márc. 20. 20:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%
Damu egy vadállat, előtte is voltak ügyei, szinte az összes nőjét verte, 9 felbontott eljegyzés van a háta mögött. Normális emberi megnyilvánulásai nincsenek. Igaz, a Timike is egy kis rib.nc, de azért ahhoz, hogy valakit elítéljenek, nem csak feltételezés kell. Ezt onnan tudom, hogy szakmabeli vagyok. A bíró nem véletlenül szabott ki 4,5 évet. A csaj meg nem azért ment be a rendőrségre, mert ismert akar lenni. Akkor összejön a Berki Krisztiánnal, nem a rendőrséggel szórakozik. És különben is, ha kamu, az kiderül még az elején. Szóval túl sok itt a nagyokos...
2012. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ja, és aki még nem ült dutyiban, vagy nem ott dolgozik, ne írja már hogy "5 hónapos tapasztalatszerzés" Nem olyan jó az. Ott még dolgozni is iszonyat nehéz, a légkör miatt, nemhogy eltölteni ott napokat. Hónapokat meg pláne...
2012. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nemtom i, hogy vagytok vele, de én celebet csak döglötten akarok látni
2012. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Hát tudtommal bucit egy olyan börtönbe zárták ahol arany élete volt. Mind1. Nem ez a téma

Nézzük csak. Bizonyítva még mindíg nincs semmi. Nem véletlen h enyhítettek a büntetésen. Jah és azért nézzük már meg h buci majdnem megölt egy embert és több ügye is volt drog, ittas vezetés, és baleset miatt és ő kapott 5 hónapot. Szerintem még mindíg tulzás a 4,5 év

2012. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Én írtam az 5 hónapos tapasztalatszerzést. NE NEVETESS MÁR KÖNYÖRGÖM!!! Most komolyan... 5 hónapot a legeslegrosszabb körülmények között egy putriban is kibírja bárki, aki kicsit is tud alkalmazkodni. Kap enni, inni, vannak szabályok igen, de szerintem kb másfél hét hozzászokni a napirendhez, ennyi. Bucinak szerintem arany élete volt odabent a körülményekhez képest és igen is szánalmasnak találom, hogy drogozott, ivott, nem is keveset, utána a segítségnyújtás helyett AUTÓBA ült és lelépett, még is csupán ennyit kapott...

Damura nem tudták rábizonyítani, hogy ténylegesen megtörtént az erőszak. Én nem mondom, hogy mindent elhiszek neki. Eltudom róla képzelni, hogy odacsapott párat a az egykori barátnőinek és egyáltalán nem értek egyet az erőszakkal, de ez bőven kevés indok 4,5 évhez. A közeli családomban is volt "asszony verés", nem is akármilyen, készült róla két esetben is látlelet még is annyit értek el, hogy távoltartási végzést hoztak. Többször ki lett hívva a rendőrség már amikor a fenyegetőzés kezdődött, amire szintén az volt a válasz, hogy amíg vér nem folyik, addig nem tudnak mit csinálni... hát ezután folyt és meg is született a végzés! Ha csak ebből a szemszögből nézem, akkor is igazságtalannak tartom, de nem az én tisztem dönteni.

2012. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Engem speciel csak annyiban érdekel a Damu-ügy, hogy más aki embert öl az meg csak felfüggesztettet kap? Akkor Damut se ítéljék el! Katasztrófális ez a jogrendszer ami itt van!
2012. márc. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

utolsó: hol láttál te emberölésért felfüggesztettet?

"damut se ítéljék el" akkor törje el a te arccsontodat mint ahogy tette a volt barátnőjével.

idióta..

2012. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki h ne itéljék el, de akkor csak azért amit bizonyítottak is. Am meg téged akk üssön el a sthol buci és hagyjon ott. Nem tom meglenne-e a véleményed a törvényhozásról
2012. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

akkor tanulj meg olvasni barátom


" Engem speciel csak annyiban érdekel a Damu-ügy, hogy más aki embert öl az meg csak felfüggesztettet kap? Akkor Damut se ítéljék el! Katasztrófális ez a jogrendszer ami itt van!"


A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad

2012. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

szerintem már azért érdemelt volna 5évet, amiért eltörte egy nőnek az arccsontját.

ne az 50kilós nőkkel keménykedjen, hanem a 100kilós kanokkal.

de majd megtalálja a cimboráját bent remélem.

2012. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!