Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van barátnője, mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnője, mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi(én is tetszem neki),de van barátnője.Így már semmi esélyem nem lehet nála?

a pasi 29,a párja 26,én 19 vagyok

19/L


2012. márc. 20. 21:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akarok szétszedni egy jól működő kapcsolatot,de ha látom a pasin,hogy kacsingatna más felé(nem szex miatt),akkor hülye lennék nem tenni az ügy érdekében...
2012. márc. 20. 21:55
 2/16 anonim ***** válasza:
ha közéjük állsz, egy gerinctelen piccsa vagy
2012. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"látom a pasin,hogy kacsingatna más felé(nem szex miatt)"


Jaj jaj... Pont, hogy a szex miatt. Nem látod a fától az erdőt...

2012. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 DonKartács ***** válasza:
Az előttem szóló kommentjét és hozzá hasonlót töröltetném !!!!!4
2012. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem a saját korosztályodban keresgélsz?
2012. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Őszintén? 10 év van köztetek. Az nem kevés ... Ráadásul barátnő?? Ha annyira érdekelné egy 19 éves (ha szerelmes lenne beléd) akk már szakított volna. Persze történhetnek csodák, de ne csak utána fuss! :D
2012. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hagyd
2012. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

kif@sszt érdekel h kinek van párja! Lehet nem kell sokat küzdened és a tied lehet!


Ha a tied lesz akkor feleannyire nem szereti a párját mint amennyire neki mutatja!


Szerinted , rád ki lenne tekintettel??? Senki!!

27/f


gerinctelenség vagy nem az érdekel?? tetszik a srác? akkor próbáld meg mert ha nem akkor később sírhatsz

2012. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem akarok szétszedni egy jól működő kapcsolatot,de ha látom a pasin,hogy kacsingatna más felé(nem szex miatt),akkor hülye lennék nem tenni az ügy érdekében..."


akkor mi itt a kérdés? ha kacsingatna akkor nyilván sok esélyed lenne. főleg ha rád kacsintgatna...

2012. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

csefy


inkább legyen gerinctelen p.csa mint boldogtalan úri hölgy.

2012. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!