Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy egy pasi csak azért nem jött össze veletek, mert kis melletek van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább azért nem mert nagy.
2012. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira? :O
2012. márc. 21. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlen a nagy mell a legjobb. de tény, azt szeretjük, mert lehet masszírozni. am, ha gondolod, én majd megmasszírozom Neked, akkor szép nagy lesz :D


am hány éves vagy?? mert 12 évesen ne várj nagy melleket...

2012. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mit szeretne a lány. Amennyiben csak egy forró éjszakát akar akkor mindegy mekkora melle van...Sok múlik azért a pasin is ismerek olyat, aki elutasított lányt. Mondván kicsi a melle, pedig nem az volt a baj, hanem mert olyan meleg, mint a sivatag.
2012. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te masszírozós! :D Nem magam miatt kérdeztem ezt, hanem csak úgy, mert eszembe jutott, nekem olyan kis pont marokba való melleim vannak, nem nagyok, de magamhoz képest nem is kicsik annyira (156 cm vagyok :D) és 22 éves vagyok amúgy :P és már van, aki masszírozzon :) köszi a válaszokat mindenkinek!
2012. márc. 21. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő ilyen. :)
2012. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fordult ilyen elő, mert nem kicsi a mellem. De mondta egy srác, hogy nagy a seggem fogyjak le. Kicsit megsértette az egóm, mert szerintem egyáltalán nem nagy xD

Egy srác meg a 75/B mellemre azt mondta deszka vagyok xD Jó nem lehet a testalkatomoz D-s mellem de akkor is! :D Aztán utána mondta, hogy csak viccelt.

2012. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már így sajnos.
2012. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ez miatt nem jön össze egy lánnyal azt ne sajnáljátok...
2012. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!