Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit a vonaton szoktam látni és nagyon tetszik. Már régebben volt egy alkalom amikor elkezdett bámulni, de amikor odanéztem akkor elfordult. Azóta eltelt már egy pár hónap és mindig észreveszem őt és ő is engem csak mindig félrenéz amikor ránézek. Például amikor elment mellettem direkt kifelé nézett az ablakon. Lehet, hogy szégyenlős. A múltkor a barátnőjével nagyban nevetnek, pont rámnézett és egyből abbahagyta a nevetést. Elég furcsa volt. Ez jelenthet valamit? Segítsetek légyszi! :D
2012. márc. 21. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz neki. :D
2012. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát az jó lenne:D Az a baj, hogy folyton a barátnőjével van. Nem merek hozzájuk odamenni :/ Az gáz lenne, ha bejelölném FB-on? Mert szerintem eléggé, főleg, ha nem kérdezné meg, hogy ki vagyok. Ha megkérdezné, akkor talán elmondanám neki, hogy megtetszett és azért jelöltem be. De szeretnék inkább személyesen megismerkedni vele.
2012. márc. 21. 17:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát gáz lenne. Szerintem inkább próbáld elkapni a vonaton, még ha barátnővel is van, akkor hívd félre! :)
2012. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy ülj mellé a vonaton. :P
2012. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát erre már én is gondoltam :D Csak az a baj, hogy olyan ideges leszek, ha a közelemben van, hogy komolyan nem tudok akkor gondolkodni :D Ennyire még nem tetszett senki. Amióta belenéztem a szemébe belészerettem xd Hülyeségnek hangzik de tényleg így van. Mindig azt nézem hátha látom őt valahol, mindig oda szállok fel, ahová ők szoktak stb. Lehet, hogy meghülyültem. Pedig alapból elég racionális gondolkodású vagyok. Mindenben a logikát keresem. De amikor a közelemben van mintha lefagynék xd
2012. márc. 21. 17:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ha mellette ülve fagysz le, az nem baj. Majd ő kiolvaszt! :P
2012. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Múltkor is ott volt egy üres hely mellette, de továbbmentem mintha észre se vettem volna. Utána amikor leszálltam a vonatról olyan ideges lettem, hogy hogy lehetek ilyen hülye. Meg tudtam volna ölni magamat.
2012. márc. 21. 17:42
 8/14 anonim ***** válasza:
xD Hát akkor tudok egy jó tanácsot adni: Legközelebb mindenképp ülj le mellé! :D
2012. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi:D Erre már én is gondoltam xD Meg kösz, hogy itt beszélgetsz velem :)
2012. márc. 21. 17:45
 10/14 anonim ***** válasza:
:D Semmi, úgy is per pill unatkozom, szóval jó beszélgetni.
2012. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!