Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne egy visszahúzódób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne egy visszahúzódóbb fiú közelébe kerülni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy évfolyamtársam de elég csendesnek tűnik néha ott van két haverjával abból az egyik oszt.társam /mind 3 an kolisok/. De valahogy én is olyan vagyok, hogy kicsit tartok oda menni mert nem ismerem.

Pár osztálytársam mondta /együtt van egy-egy órájuk/, hogy tényleg elég visszahúzódó. /látszik is rajta szerintem/


2012. márc. 21. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet a közelébe kerülni hogy követed és megpróbálod olyan szituációba hozni amitől megered az érdeklődése irántad.
2012. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ez így nem lenne kínos számára?
2012. márc. 21. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
és fordított szituban mi van? :D
2012. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fordított esetben fürkészd ki hogy mit szeret egyedül csinálni a lány és ha biztosan megvan akkor pofátlankodj először csak ritkán majd egyre gyakrabban a közelébe amíg már megszokja a jelenléted. Azután lecsaphatsz rá.
2012. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hogy értve forditott szituba?

mármint nekem nem lenne e kínos? /ami azután lenne kicsit az hogyha már az agyára mennék/

vagy ők mit csinálnak hogy a közeleb kerüljenek hozzám? /ilyen eset nem nagyon szokott lenni/

2012. márc. 21. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
A kínos csak addig az amíg le nem kezeled kellőképpen. tégy úgy mintha a kínos a terv része lenne és akkor nem lesz gond.
2012. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma mikor odaakartam menni mondávn, hogy oszt.társam is ott lesz és úgy ok lesz. Akkor nem volt ott. De kb. mintha direkt ráérzett volna...

De ilyen esettben nem nagyon tudom, hogy közeledjek felé. Pár oszt.társam annyit mondott, hogy kezdjek el köszöngetni neki meg néha írjak rá vagy valami és majd kialakul...

2012. márc. 22. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó fiú vagyok, de pechemre engem észre sem vesznek a lányok. :/
2012. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Majd csak észre vesz valaki...:-)
2012. márc. 23. 17:44
 10/10 rottingrabbits ***** válasza:

Meh.

Odamesz,vallara teszed a kezeid,szemebe nezel es azt mondod: "Akarlak." Ha ez sem segit,akkor meleg.

2012. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!