Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek bejönnek a csendesebb, visszahúzódóbb lányok?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok. Hiába próbálok változtatni,nem igazán sikerül. Ezt nem úgy kell érteni,hogy folyton itthon ülök és egy barátnőm sincs. Átlagos életet élek.Eljárok néha bulizni,kikapcsolódni. Bár kevés igazi barátnőm van. Pasijaim voltak. Nem sok,de nem is baj. Alapjában véve viszont nem vagyok nagydumás és társaság középpontja,hanem általában elhúzódok.Viszont úgy vettem észre,hogy az ilyen lányok iránt nem érdeklődik olyan sok pasi. Azt hiszem unalmasnak tartják vagy hasonló csak ,mert én nem pletykálok,nem csevegek felületesen és nehezebben nyílok meg valakinek szóval titokzatosabbnak tűnök.
2012. jan. 6. 10:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen lány, a leírás alapján máris szimpatikus vagy, nem egy buta liba, úgyhogy a válaszom igen, nekem bejön ez. Barátnőm is hasonló szerzet :)
2012. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Egyébként néha olyan szürke egérnek érzem magam,csak mert én nem tudok úgy elhülyülni a pasikkal mint sok lány. De úgy érzem,hogy ha megismernek azok rájönnek ,hogy nem vagyok unalmas.
2012. jan. 6. 10:49
 3/31 Dottorre ***** válasza:
93%
Igen, bejönnek... addig a pontig, amíg a kapcsolaton belül is nem lesz ilyen "nekem mindegy" típusú nő, mert az szörnyű, illetve ha az ágyban is olyan, hogy unalmas 3póz és ennyi, az már nem jön be. De a személyes tapasztalatom az, hogy a visszahúzódó nők nagy része az ágyban igencsak vad, és a kapcsolatban is egy idő után az lesz!
2012. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Rsta ***** válasza:
Feleségnek biztos hogy ilyen lányt keresnék.
2012. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon bejönnek!

A csendes, visszahúzódó, komoly, akivel tartalmasan lehet beszélgetni.

És általában az ilyen mentalitású lányok az ágyban vadmacskává válnak ... :-P (tapasztalatom szerint)

2012. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A csendes, visszahúzódó lányok csak addig ilyenek, amíg nem találnak egy olyan párt, barátnőt, akiben teljes mértékben megbíznak. Na onnantól már ők sem csendesek, be sem áll a szájuk. Igazából ők is ugyanolyan beszédesek, mint a többiek, csak nem "mindenkinek mindent" típusúak. Sajnos ezt sokan nem tudják.
2012. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Figyelj,nem kell neked nagyszájunak lenni,hogy hódits,elég csak a tesbeszéd és máris odafigyelnek rád a pasik ezt hidd el nekem :)

19F

2012. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

10:51 esnek

Sajnos néha nekem mindegy típus vagyok,de tudom ,hogy ez hiba,igyekszem változtatni.


Egyébként mondhatni igazatok van. A kapcsolataimban énis többet beszélek.És be kell valljam a szex része is igaz valamennyire :)

2012. jan. 6. 11:02
 9/31 anonim válasza:
naná
2012. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Írhatsz egy privit ha gondolod. 23/F
2012. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!