Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeretni fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretni fog valaki az eletben dagadtkent? [Tobbi lent]

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem hogy baratnom legyen de egyszeruen nem tetszek nekik. Probaltam mar mindenfele fogyokurat de egyik sesikerult. 180 cm es 100 kg vagyok. [Kerlek rendes valaszokat adjatok] 15/F
2012. márc. 21. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos, de inkább szerezz egy kis akaraterőt és állíts össze egy normális szálkásító étrendet. ha van kedved, segítek.
2012. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
orulnek neki :)
2012. márc. 21. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a spinning segítene rajtad. Van egy barátom, aki nálad nagyobb darab volt, elkezdett spinningelni és nagyon jó formában van. Lett neki egy gyönyörű barátnője is, akit ott ismert meg. :P

Hozzáteszem én is járok és tényleg fogyaszt!

26N

2012. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne topmodellnél próbálkozz, és lesz esélyed náluk.
2012. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg kövér vagy, addig biztosan nem, a csúnya lányok sem. Fogyj le, más választásod nincs!
2012. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Diétázzál,fejezd be és száműzd a hulladék kajákat.Válts életmódot és kezdj el rendszeresen sportolni!100 kg még nem a vég,ha kitűzöl mondjuk 3 évet és egy bizonyos testsúlyt,azt ennyi idő alatt komoly munkával el fogod tudni érni,ez ad neked annyi pluszt,hogy a csajok is észrevesznek majd.
2012. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akik szeretik a macis srácokat, szerintem te nem vagy nagyon dagadt. Még egy 100 kilós lány is talál magának pasit, én már csak tudom, nemrég annyi voltam :) De már fogytam, és neked is ezt ajánlom, legfőképpen az egészséged érdekében. Ami pedig fontos, tényleg ne a topmodellek közt keresgélj, hanem válassz pl. egy duci lányt, ha te elvárod, hogy elfogadjanak, akkor te is fogadd el úgy a párod, ennyi :)
2012. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 macintosh ***** válasza:
100%
A férfi 100 kg felett kezdôdik, alatta csak karácsonyfa dísz!! :D
2012. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jaja, anyám is azt mondja, 100 kg alatt nincsen igazi férfi xD bár az én barátom csak 67 kiló, vékonyka, de az előző az simán volt 100 kiló, és ugyan úgy kívántam. Nem ezen múlik, ha engem kérdezel.
2012. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze, hogy fog, de ha le akarsz fogyni, akkor ne csak diétázzál, hanem járjál mondjuk gyúrni, vagy valami, nekem is volt kövér ismerősöm, aki lefogyott.
2012. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!