Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk, ti erre hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, ti erre hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés

Ha egy nálatok 12 évvel fiatalabb lány (ez volnék én, 25) ugyan nem egyenesen, de közli veletek, hogy az eddigi jó barátságotokat komolyabbra szeretné fordítani, akkor ha ti ezt nem akarjátok, utána keresitek még a lányt, hívogatjátok csip-csup ügyekkel és próbáljátok folytatni a barátságot vagy inkább visszavonultok, megijedtek, eltűntök?


Én ugyanis ezt tettem és úgy értelmeztem, hogy elutasításban volt részem, ezért nem is forszíroztam a dolgot. Azt hittem, hogy erre a reakció a visszavonulás lesz, de helyette még többet keres mint előtte, ez meglepett, de csak baráti ügyekben hív vagy találkozunk. Szóval?


2012. márc. 21. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
dugni akar de komolyabb dolgot nem
2012. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy barátot szeretne aki mellett jól érzi magát és jól mutat.
2012. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak bátran!

mindig elítéltem az ekkora korkülönbséget, de amit leírsz azalapján miért ne próbálhatnátok meg?

2012. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ajjaj, eddig kaptam háromféle választ.:) Reméltem, hogy egységesebb lesz a dolog és megvilágosodom, hogy mit is jelent ez most. Mert hogy én még egyszer nem hozakodom elő ezzel azt biztos, ha ő nem lép semmit. És nem is lép, csak állandóan beszélünk. :(
2012. márc. 21. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
a pasi levadászni akar, ez nem jött össze mert te többet akartál és ez nem teszett neki. Érdekessé kéna valahogy tenni magad, de az nem megy nyílt kártyákkal. Most már lehet, hogy csak dugni akar...az azért nem hagyná ki.
2012. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!