Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne ciki?

Figyelt kérdés

Szóval, még nem nagyon járok bulizni, de most hogy tavaszodik, meg jön a nyár a barátnőim elhívtak ide-oda, mert hogy sose mentem eddig velük és megígértem nekik. Szóval nekem nincs pénzem olyan miniruhákra amikben manapság járnak a lányok, az gáz ha csak egy farmerbe meg valami szebb felsőbe mennék? A barátnőimnek szép cuccaik vannak, ezért is félek hogy mit szólnak ha meglátnak.

Meg szerintem a fiúk is lenéznek majd. (nincs barátom)


2012. márc. 21. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!:)))Farmerben és egy szép felsőben is bizti csini leszel!Én sem szoktam kiöltözni ennél jobban.(meg minek?pl leöntenek valamivel stb)
2012. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen szerintem se kéne annyira, de látom a velem egykorú lányokat, akiknek minden héten új ruhájuk van, meg 10 centis, magassarkú, meg smink meg minden. Úgy néznék ki mellettük mint valami lepukkant...ami részben igaz, nem öltözök úgy, de azért adok magamra, ápolt vagyok.
2012. márc. 21. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már :) Amúgy szerintem ha Bp-n élsz,akkor a bed beach,hajógyári meg ilyesmi helyeket hanyagold,mert ott csak platformcipős szolibabák vannak...
2012. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem :)
2012. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az a célod,hogy megdugasd magad felesleges mini cuccba menni.
2012. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a barátnőid, nem szólnak le.

A normális fiúk nem néznek le, és legalább tudják, hogy rendi csaj vagy. Vannak rendes fiúk is.

Tipp: Turiba nézz körül, néha jó, és egyedi cuccokat lehet szerezni. Frizurádon változtass a bulira, már ez is elég.

2012. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nem a ruhát nézzuk, hanem azt, hogy mit takarhat. A nők amúgy is egymásnak öltöznek ki.

Tiszta legyen és sejtelmes.

36F

2012. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a farmerben csinosabb a fenék.
2012. márc. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!