Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zaklattak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zaklattak már pasik?

Figyelt kérdés

Zaklatás alatt olyat értek hogy utcán megpróbált lecsapni rád, erőszakosan el akart rángatni egy sötét helyre, meg akármi ilyesmi vagy durvább dolgok?

Tudom nem jó ilyenről beszélni de nem értem miért engem találnak be mindig a beteg agyú pasik? Velem van a gond? Vagy másokkal is volt már ilyen?

Velem már rengetegszer. Általában öreg taták találnak meg... eddig mindig megmenekültem valami csoda folytán, de félek hogy egyszer nem lesz ilyen szerencsém.


2009. jún. 13. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyenek...

én si megmenekültem pár alkalommal..amikor egyedül mégy haza a mulcsodat mindíg tartsad magadnál...ugyértem a kezedben...ha támad...akkor tudj védekezni.

reménykedjünk h nem lesz ilyen alkalom

2009. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már...nagyon durva volt, szemben jött velem hajnalban az utcán aztán meg jött utánam, utolért és el kezdte fűzni a fejemet, még le is tapizott én meg majd besz*rtam azt sem tudtam mit tegyek, aztán szerencsére elhúzott. Nagyon durva volt, tökre remegtem utána, még a sírás is rám jött.
2009. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bors sprae-t szerezz be az extra hatásos!Legyen a kezedben végig míg haza nem érsz.Az tuti hatásos!!!!Nem csak az aberrált pasik ellen de a kutyák ellen is jó.Mert ügye kutya is megtámadhatja az embert és az elől nem lehet csak úgy elfutni.
2009. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kulcs mindig legyen a kezedben. Aztán ha megtámad egy ilyen aberrált, akkor az arcát próbáld vele megsebesíteni. Baja nem lesz tőle, viszont nagyon fog vérezni, mert rengeteg kis hajszálerecske van az arcban. Ettől nagyon megijednek, leblokkolnak, így el tudsz futni. (Nekem ezt egy önvédelemhez jól értő szakember mondta)
2009. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos vannak ilyenek. nekem is volt erőszakolásban részem és sajnos ez egy seb maradt nekem. Igaza van az elsőnek. Mindig védekezz vagyis tarts magadnál valamit amivel tudsz védekezni!!! Vigyázz magadra mert a mai világba nem tudni mikor hol és ki mit csinál!!! Veszélyes az utca főleg este sötétedéskor.
2009. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
csak az elsőt olvastam el, de elolvastam a többi válaszolókat szóval helyesbítek!! Igaza van itt mindenkinek!
2009. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszer bokánrúgtam egyik ilyen próbálkozót acélbetétessel, az a gáz hogy összeesett, addig próbáltam elfutni de utánam rohant még úgy sántán is. Szóval nem tudom mennyire hatásos bármi is, lehet hogy csak még rosszabb helyzetbe kerülök mint előtte, nem?:( De miért én? Nem járok miniszoknyába meg kivágott ruhákba, mert akkor még megérteném a dolgot... de egyszerű rocker féle csaj vagyok csak.
2009. jún. 13. 13:18
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Rocker csaj :P
2009. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha késő éjszaka mész haza egy buliból, soha ne menj egyedül! legjobb ha van veled egy fiú kísérő is. a másik megoldás, hogy kivárod a reggelt a buliban, nem indulsz haza az éjszaka közepén. esetleg viszel magaddal annyi pénzt, hogy haza tudj taxizni.
2009. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rúgd tökön, akkor tuti nem tud felállni egy idejigXD

Ezt most tök komolyan mondom!! vagyis írom:D


16/F

Menyus

2009. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!