Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy 50-es nő (apámon keresztül ismerem) aki eddig mindig, amikor találkoztunk félreérthető célzásokat tett rám. Ilyeneket mondott, hogy kész férfi már, meg ő mindig is azt gondolta, hogy én vagyok a legjóképűbb és ráadásul mindezt a többiek előtt. Jelenleg 20 éves vagyok és most megkért, hogy a hétvégén csináljak meg neki egy kis dolgot. Pár órás munka csak, de fizet érte. Apámtól már hallottam hogy párszor megcsalta a férjét és az is őt szóval nem egy erkölcsös nő. Nem tudom, hogy ha a munka végeztével ráhajtanék sikerülne-e megfektetni. Egyébként eléggé elhízott (100+ kg talán), de szerintem megérné és különben is mindig ki akartam próbálni egy öregebb nővel. Van erről valakinek tapasztalata? Esetleg volt olyan helyzetben mint én? Ha igen mit tett?

2012. márc. 22. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? De egyébként mindegy, ha nincs különösebb ellenérzésed (testalkat, bármi) akkor hajrá! Úgy is azon fog után járni az agyad, ha nem teszed meg, hogy mi lett volna ha ... Vesztenivalód meg nincs ... :-P
2012. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Troll. válasza:
Már gyerekként is arról álmodtál, hogy kivénhedt bálnákat fugázz, mi?
2012. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vállalnám be, inkább keresnék egy dögös milfet helyette
2012. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg van-e lánya, oszt kurd meg azt. az anyjának meg ajánld apádat, cserébe megbaszod a lányát. szerintem korrekt :) és mindenki jól jár (na jó apád nem de ezvann xDD)
2012. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 éves 1.válaszoló:)

Hát próbáld ki aztán kész!

2012. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tedd meg.
2012. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!