Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos amikor megjön a mensim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos amikor megjön a mensim, sokszor előfordul, hogy bunkó vagyok. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Van valami jó módszeretek ezek a hormonváltozás okozta hangulatingadozások ellen? Egyébként nem vagyok ilyen, de ha meg kell jönnie, vagy már megjött, elkezdek bunkó lenni és utálom magam ilyenkor :S
2012. márc. 22. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is bunkó vagyok ilyenkor! Ez van! :)
2012. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ilyenkor mondd h ne szóljanak hozzád, meg próbáld Magad mérsékelni, szedj ilyenkor Sedatif PC-t, az ilyen nyugtatóféle, de nem gyógyszer, nincs mellékhatása, és nem szoksz rá :)
2012. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

1. önuralom. Ha jön mesi akkor kezd el magad kontrollálni.

2. Sportolj!

3. Szólj szeretteidnek, hogy nehéz napok jönnek, ha a viselkedésed kritikus lesz, így előre is elnézést.

2012. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Nyugi kedves kérdező, megszoktuk már, hogy a nők gyakran minden ok nélkül bunkók.
2012. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
sport és szúszá :)
2012. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le másokkal is. Mindenkivel aki szembejön! Így a környezeted joggal lesz bunkó veled. Te bunkó vagy velük + ők bunkók veled = a két bunkósság kioltja egymást tehát minden rendben lesz.
2012. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
ess teherbe akkor nem menstrualsz
2012. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi ez a sportmizéria? A sport bunkóságcsillapító hatással bír? Ezt nem is tudtam. Mondjuk, ha nekem megjön én mozdulni nem bírok, nem sportolni!
2012. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sport boldogság hormonokat termel, csillapítja a feszültséget és a fájdalmat, egyes nőknél lerövidíti a menzeszt.


Én is akkor jöttem helyre ,mikor bevezettem a sportot (mert a kosár edzőm nem fogadta el az "eü gondot" mint kifogást)


Szóval én csak ajánlani tudom. Persze az elején nehéz, de ha túljut az ember a holt ponton után sokkal jobba lesz.

2012. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! Megpróbálom ezt a sport dolgot, hallottam már róla, hogy sokaknak segít. És igen, azt is észrevettem, hogy ha ezeken a napokon több stress ér, akkor erősebbek a görcsök is, mint amikor kevésbé stresszelek.
2012. márc. 22. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!