Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösesbarna hajszínt hogyan...

Vörösesbarna hajszínt hogyan érhetek el, ha sötét barna az eredeti hajszínem?

Figyelt kérdés
Mindenképp szükséges világosítanom festés előtt vagy kapható olyan festék, amivel egy lépésben ezt a hajszínt kapom? Ha van, ajánlanátok nekem légyszike! :)
2011. aug. 21. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
befested vörössel, akkor vörösesbarna lesz. én is úgy csináltam.
2011. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sehogy :D

fodrász vagyok, és nagyon nehéz elérni vörösesbarna szint! az egyik legnehezebb! vagy nagyon vörös lesz, vagy nagyon sötét barna!

2011. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"sehogy"


Akkor az a sok lány, akit vörösesbarna hajjal látok, biztos varázsolta magának.


Ha ráfestesz vörössel, akkor valszeg olyan lesz, de az nem biztos, hogy szép is lesz. Menj el fodrászhoz, inkább csináltasd meg vele.

2011. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért is néznek ki úgy, ahogy. szépen megcsinálni nagyon nehéz!
2011. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Varázsolta=valamilyen versikével, mondókával, odahókusz-pókuszolta magának a színt a hajára. Nem úgy értettem, hogy magának festette. Lehet, hogy nehéz megcsinálni, de láttam már nagyon szépet, so nem lehetetlen. :)
2011. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó neked, hogy sok szépet láttál! én sok elcseszettet .. utána meg jönnek sírva, hogy építsek szarból várat.
2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 16:02


Képzeld el, ha nem lennének... Miből élnél? Egyébként nem azt mondtam, hogy sokat, csak hogy láttam már szépet, tehát nem lehetetlen.

2011. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintetek konkrétan melyik festékkel próbálkozzak?
2011. aug. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!