Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik gerincesek, és nem koptatják a "csúnyább" pasit, ha találnak egy "jobbat"?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal volt már dolgom, de bevallom őszintén, olyannal még nem találkoztam, aki ne a külsőségekre ment volna! Mindegyik lány azokat a pasikat részesítette előnyben, akik bunkók voltak, "partiarcok", rámenősek. Létezik akár egy olyan lány is, aki nem a mai felfordult divatot követi, hanem egy kissé szerényebb sráccal is összejön akár?
2012. márc. 22. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, akik nem néznek ki jól.
2012. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak raj és "csúnyább" pasi van.

Van egy teljesen jól kinéző, normális, FÉRFI réteg (tény, hogy nem egy nagy létszámú közösség), akik nem követik a "divatot" de adnak magukra, és épkézláb tökös férfinak néznek ki.

Na én azok közül válogatok.

20L

2012. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, vannak! De amúgy rengeteg hasonló kérdést találsz erről itt...
2012. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha szerelmes vagyok belé. Akkor mindenkit koptatok, kinézettől függetlenül.

24/N

2012. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
77%

Persze, sőt :) Az én korosztályomban azt látom, hogy mindenki egy szerényebb, kevésbé a külsőségekre adó férfi mellett lett boldog. Az általad leírtak inkább 20 év alatt jellemzőek, aztán a nők nagy része rájön, hogy a "partiarcok" megbízhatatlan, sokszor erőszakos taplók. Hosszú távra szerintem mindenki a belső értékek alapján választ - na jó, kivéve azokat a felszínes ribancokat, akik a kocsid és a pénztárcád alapján, de ha férfi lennék, én messziről elkerülném ezt a nőtípust.

28/N

2012. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm ilyen, a másfél év alatt bőven lett volna ideje lekoptatni, le is szólították többször, de még mindig velem van, aki vékony vagyok, ragyás, és hosszúhajú. A divat egyikünket sem érdekel.
2012. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Ja, és irdatlan jól néz ki...
2012. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Én személy szerint irtózom a "menő", divatos partiarcoktól. Borzalmasak. Egyáltalán nem férfiasak a számomra.

Szerintem egy férfi legyen férfi, külsőre is, jellemre is. Attól, hogy valaki szerényebb, még lehet férfias. Ha pedig beleszerettem valakibe, nem hagyom el csak úgy, mert jön egy másik, aki egy fokkal jobban néz ki.

22/L

2012. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
A bunkóság meg a "szép" pasi nem ugyanaz. Lehet csúnyább is, ha elég bunkómód viselkedik akkor úgyis az fog jobban bejönni a kislányoknak, erre nincs orvosság, tudni kell a mértéket, hogy mi az a szint ameddig el lehet menni nemtörődömség és bunkóságban, és mikor van az amikor mellé kell állni és vigasztalni. Ha ezt nem fejleszted ki sose lesz csajod, max valami dagi, csúnya aki meg akarja mondani, hogy mit csinálj és titokban a "jópasikról" fantáziál.
2012. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan párt szeretne, akihez vonzódik, akit szépnek tart. Ez tény és ebben semmi rossz nincs. Te járnál olyan lánnyal akit rondának tartasz? Attól a másik nem rossz, hogy nem tetszel neki. Miért nem lehet ezt felfogni végre?
2012. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!