Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik gerincesek, és nem koptatják a "csúnyább" pasit, ha találnak egy "jobbat"?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal volt már dolgom, de bevallom őszintén, olyannal még nem találkoztam, aki ne a külsőségekre ment volna! Mindegyik lány azokat a pasikat részesítette előnyben, akik bunkók voltak, "partiarcok", rámenősek. Létezik akár egy olyan lány is, aki nem a mai felfordult divatot követi, hanem egy kissé szerényebb sráccal is összejön akár?
2012. márc. 22. 13:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Akinek nem fogadok örök hűséget, az jó lenne, ha tudná, hogy hol a helye. Nem én leszek ettől gerinctelen, hanem ő balek, hogy nem vett el addig feleségül, amíg belé voltam zúgva.
2012. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos minden lány felszínes, az is, aki tagadja. Egy szerényebb srácnak csak akkor lehet esélye, ha jól néz ki. Aki nagyon ronda, az viszont bunkósággal se megy semmire.
2012. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem sok ilyen van. A legtobb gerinctelen és lekoptatnak minden nem alfahimet.
2012. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

van. ha eléri azt, h vonzódjak hozzá, akkor miért hagynám ott másért?


visszakérdezek azért még: van olyan pasi, aki nem hagyja ott a csúnya csajt egy szép lányért?


naugye.

2012. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó: van. Nőből viszont nincs.
2012. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
utolsó: magadat csapod be, én úgyis tudom az igazságot. :P
2012. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Én is tudom, mégpedig az az igazság, h csak a külső számít a nőknek. Na jó, még némelyeknek a pénz.
2012. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

ahaaha


ti pedig csak a nagy mellekre és seggekre mentek és a szolibarna bőrű, plasztikbabákra. aha

2012. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
7%
Lehet. A különbség: férfiak közül van kivétel, nők közül pedig nincs.
2012. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18%
bizony. az összes nő gonosz.
2012. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!