Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valami remény, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valami remény, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,nevezzük most x-nek. Velem egy suliba jár,vagyis már csak járt. Sokat szemeztünk,el is kezdett köszöngetni,egy-két szót váltottunk..... stb,de nem alakult ki semmi,mert már több mint egy hónapja nem láttam suliban. Aztán ma tudtam meg,hogy az anyja kiíratta a suliból,egy közös ismerősünk mondta. Másra nem tudok gondolni csak rá,próbálkoznak fiúk de csak ő érdekel,még így is hogy régóta nem láttam. Már-már szinte depressziós vagyok,és úgy néz ki töbebt nem nagyon fogom látni. El kéne felejtenem?
2012. márc. 22. 16:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és néha olyan mintha hallucinálnék. Megyek az utcán,és komolyan azt hiszem hogy ő,már vigyorgok,irtózatosan boldog leszek,és akkor megfordulaz a valaki és rájöbök hogy hoppá nem ő. Kezdek beleőrülni :S
2012. márc. 22. 17:02
 2/2 Lina.a válasza:

Ne félj megkeresni őt ! Ha van közös ismerősötök,akkor érdeklődhetsz felőle,és ha sikerül megtalálni,akkor pedig küldj felé jeleket,hogy neked bejön:)

Ne add fel a reményt ! :)

2012. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!