Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény, vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, vagy felejtsem őt el?

Figyelt kérdés

8 hónapja tetszik, azelőtt is tetszett, de most kezdtem úgy kifejezetten figyelni rá. Hébe hóba köszönt, mosolygott, aztán ezek elmaradoztak. Én még bízom benne, hogy lesz valami, de próbálom nem mutatni, hogy mennyire szenvedek. Néha rá sem nézrk, de belül egyre jobban őrlődöm. Próbálom elfelejteni, de állandóan az arca jár a fejembe, és kattog ott bent valami, h ő kell, ő kell...szóval hiába is próbálom, nem megy.

Volt már veletek ilyen? Ha igen, hogyan tettétek túl magatokat rajta?


2010. máj. 28. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
van remény
2010. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én most is ebben a cipőben járok, sajnos..:(

Tudom nagyon nehéz,egész nap ő jár a fejemben,mindenről eszembe jut. De szerintem az lenne a megoldás,ha keresnél egy másik srácot,őt pedig próbáld az "alsó polcra" helyezni egy darabig, és ki tudja lehet pár hét múlva odamegy hozzád, és elkezdtek beszélgetni. De most nézegessél más pasik után. Próbálj meg másról ábrándozni. Hidd el ne érdemes egy pasi után sem könnyeket ereszteni.

Fel a fejjel;) puszi.

2010. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon örültem a válaszodnak. De hidd el, próbáltam már másra gondolni, de amíg addig nincs is baj, de amikor felbukkan, elfelejtem minden ígértem magamnak.
2010. máj. 28. 16:14
 4/21 anonim ***** válasza:

He he, ez jo. Ez van velem is. Nekem is egyfolytaban RAJTA kattog az agyam, nem tudok enni aludni, koncentralni. Magamban orlodom en is.. Tudja, hogy tetszik nekem, es en is tetszem neki. Legalabbis kulsore, ezt 100%-ra tudom. de o nem lep. Lehet, hogy belul egy szanalmas csajnak tart es egyszeru predanak, mivel tudja, h bejon nekem! Es akkor ugye oda a vadaszoszton, a vadaszat orome... nem kihivas... Pedig ugy tudnam szeretni es nekem csak o kell. Nem vgyok mar tini, tudom, ezt a soraim alapjan nem hiszitek el mert teljesen elment az eszem tole, ugy erzem magam mint egy 13 eves elso szerelmes. Nem tudom hogy fogom tultenni magam rajta, egyenlore ugy tunik, hogy remenytelen. Es a legrosszabb, hogy bizonytalansagban hagy, mert nem tudom biztosra, h nem kellek neki, de azt se, hogy kellek. Igyekszem hideg lenni, es tavolsagtarto, leplezni, h o minden gondolatom. Csak most meg nem tudom, h azert nem lep e, mert en hideg vagyok, vagy azert, mert nem akar??? Mert nem kivancsi ram?? Ennel meg az is jobb lenne, ha elkuldene a francba, mert akkor legalabb magamban elkonyvelnem, h nem kellek neki, hogy keves vagyok... De nem csinal semmi ilyent... Sot, kedves. De nem lep semerre.. Se elore se hatra. Hm.

Szoval ez most marhara nem valasz lett a kerdesedre, le is pontozhatsz :( csak elmondtam, h nem vagy egyedul. :(

2010. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

16.12, asszem megprobalok en is masfele kacsintgatni, hatha kicsit leszallok a foldre. :) Koszi a jotanacsot, es kerdezo, sztem Te is probalj meg ujra masfele keresgelni, lehet jon vki, aki megtetszik, es igen, lehet, h ez kell a pasijainknak, hogy eszbe kapjanak es ne hagyjanak elmenni minket!!! :(

16.17 voltam

2010. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nálam is ez a helyzet, hogy semerre sem lép. Néha köszön, ilyenkor ismét fellobban bennem valami és reménykedek, de máskor elmegy mellettem úgy, hogy rám se néz. És ilyenkor érzem úgy, hogy semmi értelme sincs.

Olyan jó, hogy ezzel nem vagyok egyedül:)

Köszönöm!:)

2010. máj. 28. 16:23
 7/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálom 16:17:)
2010. máj. 28. 16:23
 8/21 anonim ***** válasza:
Az ilyenek dolgokkal csak az a gond hogy nem a másikat csapjátok be hanem inkább saját magatokat. Eljátszom a rideget a hűvöset a kissé ellenségeskedőt mikor a közelembe van vagy kerülöm nehogy köszönni kelljen aztán amikor nincsen ott ő akkor meg a szív majd összetör hogy nincs velem. Ez csupán büszkeség. Ha ezt a büszkeséget letudod küzdeni akkor simábban menne minden. Az érzéseket néha fel kell merni vállalni.
2010. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én már régóta reménykedek:S remény mindig van...de télleg próbáld meg mással én is azt tettem egy darabig ment,de megtudtam h szakított barátnőjével máris Ő kell:( csak elfelejtjük egyszer őket;)
2010. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg vagy kezdemenyézel ahelyett hogy itt sajnáltatod magad? Néha ti is tehetnéntek valamit egy kapcsotért már nem azért
2010. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!