Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell ennyire allatias,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell ennyire allatias, taplo modon vegignezni egy lanyon? Nem lehetne diszkretebben csinalni?

Figyelt kérdés

Nem az zavar, ha a fiuk megnezik a lanyokat, a jo nöket. (Engem spec nem nagyon szoktak nezni, ezert irok T/3-ban) Mert ha en latok egy helyes sracot, en is rajta felejtem egy perce a szemeimet. De nem ugy stirölöm vegig fentröl lefele, majd vissza, mintha egy darab csülköt vizsgalgatnek a hentesnel... Ez szamomra (a kivülallo szemelynek) is tök kenyelmetlen, ha latom, hogy egy srac hogy vegig... Nem is tudom, milyen iget hasznaljak, mert a "nez" nem fejezi ki elegge, amit akarok.

Mi az oka ennek?


2012. márc. 22. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Féltkénye vagy mert téged nem néznek meg, ez az oka.
2012. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

*


féltékeny

2012. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem igaz. Neha, ha kiöltözök, engem is megneznek, akkor meg kenyelmetlenebbül erzem magam.

Mas nöket ez nem zavar?

2012. márc. 22. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:

dehogy féltékeny, egyáltalán nem erről van szó


amúgy én is kényelmetlenül érzem kicsit magam, engem általában megnéznek, még ha farmer+ing kombó is van rajtam, de amikor meg szoknyát húzok meg magassarkút, akkor aztán tényleg olyan furcsa, meg zavaró, h áll ott 10 srác és mindnek egyszerre fordul a feje... a kedvenceim még a megjegyzések.


amúgy néha tényleg kicsit túlzásnak tartom, ahogy végigmérnek... de tudod azt mondom erre, h nézni szabad. ha nem szól be, meg ilyenek, akkor szíve joga. persze amikor perverz 60 éves bácsikák bámulnak, két foguk sincs, na az tényleg nagyon zavar. saját korosztályában nézelődjön.

2012. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet diszkrétebben csinálni, mert éppen a tetszésüket akarják vele kifejezni: "Jó a segged, sunáználak". Csak ezt így kimondani illetlenebb.
2012. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4 Ha nem néznének meg akkor az lenne a baj.


Jobb lenne ha csúnya lennél?

2012. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

egy szóval nem mondtam, h baj


annyit írtam, h zavar. azt már csak szabad?!

2012. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor hordj csadort. :P
2012. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát őszintén mondom,én nem tudok el igazodni a fiukon... nálam nagyon gyakori eset az ilyesmi,sőt van 1-2 fiu akikkel naponta kb 3-4x 'összenézek' ,mert már annyira zavaróan néznek hogy már reflex szerüen oda forditom a fejem :D (de ez egyrészből jó érzés ha az a fiu aki bámul, az tetszik),csak fogalmam sincs az ilyent hová tenni,egyszerüen nem tudom el dönteni hogy azért néznek mert bajuk van velem,azért mert ronda,vagy azért mert szinpatikus vagyok nekik..
2012. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
csadorban is megbámulnának lüke :P
2012. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!