Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését ennek a férfinak?

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi,én is tetszem neki,csak az a baj,hogy idősebb mint én...10 évvel.És még egy "kis bökkenő" is van a dologban,párkapcsolata van.Nem szexet szeretnék tőle(bár elég valószínű,hogy ő csak azt akarna,de azért teszek egy próbát).

Az általános dolgokkal tisztában vagyok,mindig próbálok csinos és nőies lenni,flörtölök vele stb.


Most tudom,hogy meg fogom kapni,hogy egy büdös r*banc vagyok,de nem érdekel mások véleménye,az én életem,azt csinálom amit jónak látok,de engem TÉNYLEG érdekel ez a férfi.

20/L


2012. márc. 22. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van a kapcsolatával?
2012. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ki fog használni. ha ez neked jó, akkor menj bele
2012. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom.De érdeklődik irántam is,bár mint írtam,szerintem csak a szex miatt,de azért tennék egy próbát.
2012. márc. 22. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj,a lényeg, hogy amíg a nőjével van,addig minden TILOS.

Tényleg nagyon izgalmas meg minden,viszont mivel tiltott gyümölcs,hamar beletudsz szeretni és nagyon ráfázhatsz.

Bár megint csak ellentétes amit mondok,hisz csak 20 éves vagy,akármi is történjék simán kihevered,mert fiatal vagy :)

2012. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha lesz barátod akkor remélhetőleg elszedi tőled egy kis pi*csa akinek annyira viszket, hogy a sok millió férfi közül az kell neki akinek párja van...
2012. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szedd fel dugasd meg vele magad oszt hagyd ott.

Az olyan, aki valakiért ott hagyja a barátnőjét, nem jó semmire, mert téged is elhagy egy fiatalabb punciért majd...

2012. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!